Smartlabs Synephrine 60 tablet

Smartlabs Synephrine (6% extrakt z Citrus aurantium) je látka vhodná pri redukčných diétach. Smartlabs Synephrine je ideálnou voľbou pre tých, ktorí túžia po vyrysovanej ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Smartlabs Synephrine (6% extrakt z Citrus aurantium) je látka vhodná pri redukčných diétach.

Smartlabs Synephrine je ideálnou voľbou pre tých, ktorí túžia po vyrysovanej postave s nízkym percentom tuku a efektívnejšom športovom výkone. Funkcia Smartlabs Synephrine je založená na zvýšení termogenézy v tele (produkcia tepla pomocou energie). Termogenéza zvyšuje výdaj energie a zrýchľuje metabolizmus.

Primárna energia, ktorá sa využíva na zabezpečenie termogenézy, pochádza z tukovej hmoty (podkožnej a viscerálnej). Tento účinok nie je podmienený fyzickou aktivitou a pôsobí vo váš prospech aj v netréningových obdobiach. Smartlabs Synephrine je plne použiteľný na chudnutie a ako tréningový stimulant. Na dosiahnutie stimulačného účinku sa odporúča kombinovať s kofeínom Smartlabs.

Určené pre:

  • Stimulácia výkonu
  • Zníženie hmotnosti
  • Zníženie množstva tuku

Odporúčané dávkovanie:

  • v tréningový deň užite 1-3 tablety 30-60 minút pred silovým alebo vytrvalostným cvičením. Dávkovanie podľa vašej aktuálnej telesnej hmotnosti
  • v netréningový deň užite 2 tablety ráno pred raňajkami
  • Primerane kombinujte Synephrine Smartlabs s 200 mg kofeínu Smartlabs a zapite dostatočným množstvom tekutín

Výživové hodnoty:

1 kapsula
Citrus aurantium (6 % synefrínu) 168 mg
Sorbitol 100 mg
Mikrokryštalická celulóza 125 mg
Stearát horečnatý 5 mg

Zloženie:

Citrus aurantium (6% synefrín), sorbitol, mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý

Varovanie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento výrobok nie je určený pre deti, tehotné alebo dojčiace ženy. Výrobok vyrobený v zariadení, ktoré spracováva mlieko, vajcia, sóju, mäkkýše, rybí olej, orechy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty