Czech Virus Supervita Pro 500ml

SuperVita PRO je vysoko kvalitný tekutý multivitamín s chelátovými minerálmi, aminokyselinami a výťažkami z ovocia a zeleniny. Účinné zložky sú zmiešané s čistou viacnásobne ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

SuperVita PRO je vysoko kvalitný tekutý multivitamín s chelátovými minerálmi, aminokyselinami a výťažkami z ovocia a zeleniny. Účinné zložky sú zmiešané s čistou viacnásobne filtrovanou švédskou vodou pre maximálne využitie. Tekutá forma neobsahuje v porovnaní s tabletkovými formami multivitamínov spojivá, preto nezaťažuje organizmus. Tekutá forma je príjemnejšia na užívanie a obsahuje chutnú pomarančovú príchuť sladenú glykozidmi steviolu (sladidlo z rastliny stévia - prírodného pôvodu).

Výhody produktu:

  • Komplexný multivitamín s vysokými dávkami účinných látok
  • Minerály v chelátových väzbách pre lepšiu dostupnosť v porovnaní s organickými formami
  • Zmes aminokyselín Amino Boost+
  • Super Green+ zmes ovocných a zeleninových extraktov
  • 500 ml, 64 dávok ( 32 dní )

Pre koho je určený?

SuperVita PRO je určený pre používateľov, ktorí kladú maximálny dôraz na kvalitu výrobku (SuperVita PRO sa nedá porovnávať s bežnými multivitamínmi z lekární) a požadujú od svojho tela extrémny výkon. Výrobok je určený pre aktívnych športovcov, ktorým môže dodatočná dávka vitamínov (nad rámec pestrej stravy, ktorá je nevyhnutná) pomôcť zlepšiť ich ciele a zvýšiť výkonnosť.

Výhody:

Komplexný multivitamín SuperVita PRO obsahuje všetky vitamíny vo vysokých dávkach v pomere vhodnom pre športovcov. Vzhľadom na vysoký obsah účinných látok nie je potrebné kupovať vitamín C (obsahuje 625 % RHP) alebo vitamín D3 (obsahuje 300 % RHP) samostatne.

Minerály v chelátových väzbách

Na maximálne využitie minerálov sa používajú chelátové väzby. Vďaka brilantnému marketingu neznámeho predajcu multivitamínov sa väčšina ľudí domnieva, že ich možno chelátovať len vtedy, ak je minerál viazaný na aminokyseliny. V skutočnosti je však chelát akýkoľvek minerál, ktorý je viazaný na anión (záporne nabitý ión) na viac ako jednom mieste. Dôvodom, prečo minerálne látky v chelátových väzbách dokážu prežiť žalúdočné kyseliny a enzýmy, je práve to, že sú viazané na anión na viac ako jednom mieste. Vďaka tejto silnej väzbe sa minerál dostane do čriev, kde ho telo využije.

  • Amino Blend+ SuperVita PRO obsahuje pridané aminokyseliny (L-Glutamín, Bcaa, L-Taurín, L-Karnitín).
  • Super Green+ Obsahuje výťažky zo zeleniny a ovocia a ďalšie prospešné látky, ako je zelený čaj, lykopén, luteín, koenzým Q10 a ženšen.
  • Prírodná príchuť Náš výrobok má prírodnú príchuť (príchuť pomaranča), čo je príjemná zmena oproti tabletám a lepší užívateľský zážitok.
  • Sladené glykozidmi steviolu Glykozid steviolu je sladidlo z rastliny stévia - prírodného pôvodu.

Výživové hodnoty:

V dennej dávke (15 ml)
RDI %
Vitamín A
800 μg
100%
Vitamín C
500 mg
625%
Vitamín D3
15 μg
300%
Vitamín E
48 mg
400%
Vitamín B1
25 mg
2250%
Vitamín B2
25 mg
1790%
Vitamín B3
25 mg
156%
Vitamín B6
25 mg
1790%
Vitamín B9
400 μg
200%
Vitamín B12
50 μg
2000%
Vitamín B7
300 μg
300%
Kyselina pantoténová
30 mg
500%
Vitamín K2-MK7
75 μg
100%
Chelát - vápnik
25 mg
3%
Chelát - horčík
13 mg
4%
Chelát - zinok
7 mg
70%
Selén
50 μg
90%
Chelát - meď
500 μg
50%
Chelát - mangán
2 mg
100%
Chelát - chróm
120 μg
300%
Draslík
110 mg
5%
Jód
150 μg
100%
Cholín L-bitartrát
12,5 mg
Inozitol Vitamín B8
25 mg
PABA
6 mg
Luteín
5 mg
CoQ10
5 mg
Kolagén 150 mg
Zmes aminokyselín Amino Boost+ 150 mg V jednej dávke (15 ml)
L-glutamín 50 mg
BCAA

50 mg

L-Taurín 25 mg
L-karnitín 25 mg
Super Green+ 150 mg: V jednej dávke (15 ml)
Noni 9mg
Spirulina

9mg

Aloe Vera 9mg
Alfalfa 9mg
Psyllium 9mg
Extrakt zo zeleného čaju 9mg
Brokolicový extrakt 9mg
Extrakt z hroznových jadierok 9mg
Lykopén Kmplex 9mg
Ženšen 51 mg
Extrakt zo zelenej kávy 9mg
Citrusové bioflavonoidy 9mg

Zloženie:

Čistá multifiltrovaná švédska voda, fruktóza, sacharóza, kyselina askorbová, citrát draselný, glukonát vápenatý, glukonát horečnatý, aróma (prírodný pomaranč), hydrolyzovaný kolagén (obsahuje aminokyseliny: L-glycín, L-prolín, L-alanín, L-hydroxyprolín, kyselina glutámová, L-arginín, kyselina asparágová, L-serín, L-lyzín, L-leucín, L-valín, L-treonín, L-fenylalanín, L-izoleucín, L-hydroxylyzín, L-metionín, L-histidín, L-tyrozín, L-cysterín), glukonát zinku, ženšen, konzervačná látka na zachovanie čerstvosti (sorban draselný, benzoan sodný), di-cholín bitartrát, xantánová guma, glykozidy steviolu (sladidlo z rastliny stévia - prírodného pôvodu), pantothenát vápenatý, tiamín mononitrát, riboflavín, nikotínamid, pyridoxín hcl, inozitol, di-alfa-tokoferylacetát, glukonát mangánu, l-taurín, l-karnitín, l-glutamín, paba, cholekalciferol, CoQ10, luteín, glukonát medi, pikolinát chrómu, kyselina listová, bioflavonoidy, noni, psyllium, aifalfa, brokolica (extrakt), spirulina, aloe vera, extrakt zo zeleného čaju, extrakt zo zelenej kávy (obsahuje prirodzene sa vyskytujúci kofeín), extrakt z hroznových jadierok, lykopén, lecitín, kyselina citrónová, d-biotín, retinylpalmitát, jodid draselný, beta-karotén, menachinón-7, seleničitan sodný, kyanokobalamín.

Alergény.

Dávkovanie:

Užite jednu dávku ráno (7,5 ml) a jednu dávku večer (7,5 ml). Pred použitím pretrepte

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty