Syntrax Matrix 5.0 2270g

Základný koncept MATRIXu vychádza zo štruktúry ľudského materského mlieka, ktoré obsahuje rýchle bielkoviny v optimálnom pomere k pomalým bielkovinám. MATRIX je obľúbený proteínový doplnok s ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Základný koncept MATRIXu vychádza zo štruktúry ľudského materského mlieka, ktoré obsahuje rýchle bielkoviny v optimálnom pomere k pomalým bielkovinám. MATRIX je obľúbený proteínový doplnok s veľmi dobrou chuťou a výbornou rozpustnosťou. Bielkoviny podporujú rast a ochranu svalovej hmoty.

Kľúčové vlastnosti:

 • silný účinok zaručený vysokým podielom bielkovín
 • patentovaná bioaktívna zmes MATRIX
 • základná koncepcia MATRIXU vychádza zo štruktúry ľudského materského mlieka, ktoré obsahuje rýchle bielkoviny v optimálnom pomere k pomalým bielkovinám - konkrétne 3:1
 • všetky zložky MATRIXu sú spracované tak, aby nedošlo k ich tepelnej degradácii, čím si zachovávajú rovnaké vlastnosti ako úplne čerstvé bielkoviny

Dajte nám 8 týždňov a my vám poskytneme dramatický nárast svalovej hmoty! Revolučný koncept MATRIXu je výsledkom dlhoročného vývoja a jeho zloženie vychádza okrem iného zo štruktúry bielkovín ľudského materského mlieka, a to tak z hľadiska bioaktivity bielkovín, ako aj časovej dostupnosti absorbovaných aminokyselín. MATRIX je jedným z najsilnejších právnych prípravkov na rast svalov.

Prečo je MATRIX vašou najlepšou voľbou?

 • Matrix je bioaktívny! Všetky zložky MATRIX sú spracované tak, aby neboli tepelne znehodnotené (denaturované) a zachovali si svoje bioaktívne vlastnosti, ktoré majú len úplne čerstvé bielkoviny.
 • MATRIX má maximálny anabolický potenciál! Pomer rýchlych a pomalých bielkovín je v optimálnom pomere 3:1, čo je presne to isté ako v bielkovinách ľudského materského mlieka.
 • Stačí miešať lyžicou! Samozrejme, je v instantnej forme a obsahuje 75 % bielkovín.

Revolučná koncepcia MATRIXu sa vyvíjala mnoho rokov a jeho zloženie vychádza okrem iného zo štruktúry bielkovín ľudského materského mlieka, a to z hľadiska bioaktivity bielkovín aj časovej dostupnosti vstrebaných aminokyselín. MATRIX je horúcou novinkou na súčasnom svetovom trhu s bielkovinami a je jedným z najsilnejších legálnych prípravkov na rast svalov.

MATRIX JE BIOAKTÍVNY!
Všetky zložky MATRIXU sú spracované tak, aby neboli tepelne degradované (denaturované) a zachovali si svoje bioaktívne vlastnosti, ktoré majú len úplne čerstvé bielkoviny

MATRIX JE MNOHONÁSOBNE ÚČINNEJŠÍ!
Maximálna stráviteľnosť a silný anabolický účinok, ktorý je niekoľkonásobne vyšší ako u bežných foriem srvátkového proteínu

MATRIX MÁ MAXIMÁLNY ANABOLICKÝ POTENCIÁL!
Pomer rýchlych a pomalých bielkovín je v optimalizovanom pomere 3:1, čo je presne to isté ako v bielkovinách ľudského materského mlieka. Tento pomer v kombinácii s glutamínovými peptidmi ponúka najsilnejší anabolický potenciál pre ľudské telo!

Stačí si vziať lyžičku!
Samozrejme, instantná forma, obsah bielkovín 75 %.

Dávkovanie

 • rozmiešajte jednu odmerku Matrixu v 3 - 4 dcl vody
 • dávkujte 2 - 3-krát denne v závislosti od vašich požiadaviek na bielkoviny
 • najlepší čas na dávkovanie Matrixu je hneď ráno po prebudení, po tréningu a večer pred spaním
 • matrix proteínová formula je instantná, stačí ju zamiešať lyžičkou a chutí skvele - Zaručene!

Poznámka: srvátková bielkovina je zo zákona zaradená do kategórie koncentrátov kvôli zachovanému obsahu bioaktívnych zložiek (peptidy, laktoferín atď.), ale neobsahuje zvyšky laktózy ako klasický koncentrát.

Výživové hodnoty a zloženie:

35 g (1 porcia - 1 odmerka)
príchuť cookies
30 g (1 dávka - 1 odmerka)
vanilková príchuť
31 g (1 dávka - 1 odmerka)
mliečna čokoláda
Energetická hodnota 588 kJ/140 kcal 462 kJ/110 kcal 504 kJ/120 kcal
- z tuku 84 kJ/20 kcal 63 kJ/15 kcal 84 kJ/20 kcal
Tuky 2,5 g 1,5 g 2 g
- nasýtené tuky 1 g 1 g 1 g
- nenasýtené tuky 0 g 0 g 0 g
Cholestesrol 40 mg 40 mg 40 mg
Sodík 130 mg 80 mg 130 mg
Draslík 210 mg 200 mg 280 mg
Sacharidy 6 g 2 g 3 g
- vlákno 0 g 0 g 1 g
- cukry 3 g 2 g 2 g
Proteín 23 g 23 g 23 g
30 g (1 dávka - 1 odmerka)
príchuť pomaranča
30 g (1 dávka - 1 odmerka)
jahodová príchuť
30 g (1 dávka - 1 odmerka)
príchuť banán
Energetická hodnota 462 kJ/110 kcal 462 kJ/110 kcal 588 kJ/140 kcal
- z tuku 63 kJ/15 kcal 63 kJ/15 kcal 84 kJ/20 kcal
Tuky 1,5 g 1,5 g 2,5 g
- nasýtené tuky 1 g 1 g 1 g
- nenasýtené tuky 0 g 0 g 0 g
Cholestesrol 40 mg 40 mg 40 mg
Sodík 30 mg 70 mg 130 mg
Draslík 200 mg 200 mg 210 mg
Sacharidy 2 g 2 g 6 g
- vlákno 0 g 0 g 0 g
- cukry 2 g 2 g 3 g
Proteín 23 g 23 g 23 g
37 g (1 dávka - 1 odmerka)
príchuť cookies/ arašidové maslo
35 g (1 porcia - 1 odmerka)
príchuť mäta/pečivo
Energetická hodnota 630 kJ/150 kcal 462 kJ/110 kcal
- z tuku 126 kJ/30 kcal 63 kJ/15 kcal
Tuky 3 g 1,5 g
- nasýtené tuky 1 g 1 g
- nenasýtené tuky 0 g 0 g
Cholestesrol 25 mg 40 mg
Sodík 120 mg 70 mg
Draslík 170 mg 200 mg
Sacharidy 6 g 2 g
- vlákno 1 g 0 g
- cukry 3 g 2 g
Proteín 23 g 23 g

Profil aminokyselín:

31 g (1 dávka - 1 odmerka)
Arginín 0,75 g
Glutamín 2,52 g
Histidín 0,63 g
Izoleucín 1,74 g
Leucín 3,09 g
Metionín 0,66 g
Fenylalanín 1,08 g
Treonín 1,92 g
Valine 1,8 g

Zloženie:

Príchuť mliečna čokoláda: zmes bielkovín (srvátkový proteínový koncentrát, mliečny proteínový koncentrát, vaječný albumín, hydrolyzovaný pšeničný lepok), holandský čokoládový prášok, prírodná a umelá aróma, sójový lecitín, soľ, acesulfam K, sukralóza.

Vanilková príchuť: zmes bielkovín (srvátkový proteínový koncentrát, mliečny proteínový koncentrát, vaječný albumín, hydrolyzovaný pšeničný lepok), prírodná a umelá aróma, sójový lecitín, soľ, acesulfam K, sukralóza.

Príchuť sušienok: proteínová zmes (srvátkový proteínový koncentrát, mliečny proteínový koncentrát, vaječný albumín, hydrolyzovaný pšeničný lepok), čokoládové sušienky (múka obohatená srvátkou, niacín, redukované železo, tiamín mononitrát, riboflavín, kyselina listová), cukor, svetlicový olej, kakao spracované alkalickou metódou, soľ, hydrogenuhličitan sodný, čokoláda (cukor, čokoládový likér, kakaové maslo, bezvodý mliečny tuk, sójový lecitín, vanilka), sójový lecitín, vanilín, antioxidant (TBHQ, kyselina citrónová), prírodné a umelé arómy, soľ, acesulfam K, sukralóza.

Príchuť sušienok/arašídového masla: proteínová zmes (srvátkový proteínový koncentrát, mliečny proteínový koncentrát, vaječný albumín, hydrolyzovaný pšeničný lepok), arašidová múka, kúsky sušienok (múka obohatená srvátkou, niacín, redukované železo, tiamín mononitrát, riboflavín, kyselina listová), cukor, dextróza, hydrogenuhličitan, antioxidanty (BHQ, kyselina citrónová), prírodné a umelé arómy, sójový lecitín, soľ, acesulfam K, sukralóza.

Príchuť mäta/sušienky: proteínová zmes (srvátkový proteínový koncentrát, mliečny proteínový koncentrát, vaječný albumín, hydrolyzovaný pšeničný lepok), čokoládové sušienky (múka obohatená srvátkou, niacín, redukované železo, tiamín mononitrát, riboflavín, kyselina listová), cukor, svetlicový olej, kakao spracované alkalickou metódou, soľ, hydrogenuhličitan sodný, čokoláda (cukor, čokoládový likér, kakaové maslo, bezvodý mliečny tuk, sójový lecitín, vanilka), sójový lecitín, vanilín, antioxidanty (TBHQ, kyselina citrónová), prírodné a umelé arómy, soľ, acesulfam K, sukralóza.

Pomarančová príchuť: zmes bielkovín (srvátkový proteínový koncentrát, mliečny proteínový koncentrát, vaječný albumín, hydrolyzovaný pšeničný lepok), prírodná a umelá aróma, sójový lecitín, kyselina citrónová, acesulfam K, sukralóza.

Jahodová príchuť: zmes bielkovín (srvátkový proteínový koncentrát, mliečny proteínový koncentrát, vaječný albumín, hydrolyzovaný pšeničný lepok), prírodná a umelá aróma, sójový lecitín, soľ, acesulfam K, sukralóza, FD&C Red #3.

Banánová príchuť: zmes bielkovín (srvátkový proteínový koncentrát, mliečny proteínový koncentrát, vaječný albumín, hydrolyzovaný pšeničný lepok), prírodná a umelá aróma, sójový lecitín, soľ, acesulfam K, sukralóza.

* Základ tvoria nedenaturované (bioaktívne) srvátkové bielkoviny, nedenaturovaný (bioaktívny) micelárny kazeín, nedenaturovaný (bioaktívny) vaječný albumín a bioaktívne glutamínové peptidy vo voľnej forme (8,4 g v 100 g!)

Poznámka: srvátková bielkovina je zo zákona zaradená do kategórie koncentrátov kvôli zachovanému obsahu bioaktívnych zložiek (peptidy, laktoferín atď.), ale neobsahuje zvyšky laktózy ako klasický koncentrát.

Informácie:potravina na špeciálne diétne použitie, vhodná pre športovcov, nenahrádza pestrú stravu

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty