Extrifit Thermogel 80g

Thermogel je jedinečný komplexný termogénny spaľovač tukov od spoločnosti Extrifit v inovatívnej forme gélu! Je určený pre všetkých športovcov, ktorí sa snažia o maximálne vyrysovanie ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Thermogel je jedinečný komplexný termogénny spaľovač tukov od spoločnosti Extrifit v inovatívnej forme gélu!

Je určený pre všetkých športovcov, ktorí sa snažia o maximálne vyrysovanie a redukciu podkožného tuku, a to vďaka obsahu termogénnych látok (napr. synefrín, extrakt zo zeleného čaju a ďalšie), stimulantov (kofeín, taurín atď.) a ďalších účinných látok, ktoré ovplyvňujú metabolizmus tukov (HCA, karnitín, chróm a ďalšie). A to všetko s nulovým obsahom tuku a cukru v celom balení!

Okrem iného sa Thermgel umiestnil na 2. mieste v našom rebríčku 10 najlepších spaľovačov tukov pre ženy a mužov.

Výhody gélovej formy v spaľovačoch tukov:

Gélová forma výrobku je veľmi praktická - vrecko si môžete vziať so sebou na tréning a do posilňovne a nezaberie vám žiadne miesto, ani nemusíte počítať a vybaľovať žiadne tablety jednotlivých doplnkov (kofeín, karnitín, synefrín atď.). Thermogel® už obsahuje presne odmeranú dávku všetkých účinných látok a je pripravený na okamžitú spotrebu. Okrem toho sú všetky účinné látky v tejto gélovej forme veľmi rýchlo a ľahko stráviteľné a vstrebateľné pre telo, čo je veľmi dôležité pre ich maximálny účinok v správnom momente, t. j. počas fyzickej aktivity. Ďalšou výraznou výhodou je chuť produktu - spestrite si predtréningovú stravu jednou z 9 skvelých príchutí alebo príchute zakaždým striedajte!

Čo obsahuje Thermogel?

Thermogel® obsahuje veľmi široký komplex látok, ktoré ovplyvňujú metabolizmus tukov a prispievajú ku kontrole hmotnosti vďaka: extraktu zo zeleného čaju, extraktu z Citrus aurantium (horký pomaranč) synefrínu, cholínu a extraktu z hrozna - sú termogénne a výrazne ovplyvňujú metabolizmus tukov, a tým prispievajú ku kontrole hmotnosti. Obsah chrómu prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi a znižuje pocit hladu. Thermogel® obsahuje aj stimulačné látky, ako sú kofeín, taurín a tyrozín, ako aj karnitín, inozitol, metionín a v neposlednom rade vitamín B6, ktoré majú v tele viacero dôležitých funkcií: prispievajú k správnej funkcii energetického metabolizmu, k normálnej činnosti nervového systému, k regulácii hormonálnej aktivity a k normálnej funkcii imunitného systému. To prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania a k normálnej duševnej činnosti, a to aj v prípade kalorického deficitu, napr. v dôsledku výkrmnej diéty.

NUTRIČNÉ HODNOTY

80 g
energetická hodnota 63 kJ/15 kcal
proteín 0,2 g
sacharidy 0,3 g
- z toho cukry 0 g
tuky 0 g
- z ktorých sa nasýti 0 g
vlákno 0,8 g
soľ 0,02 g
80 g
L-karnitínová báza 2000 mg
cholín 600 mg
taurín 500 mg
inozitol 300 mg
HCA 250 mg
L-tyrozín 100 mg
extrakt zo zeleného čaju 100 mg
kofeín 100 mg
L-metionín 50 mg
hroznový extrakt 50 mg
synefrín 10 mg
vitamín B6 (pyridoxín HCl) 7 mg
chróm (pikolinát chrómu) 0,2 mg

ZLOŽKY

L-karnitínová báza, cholín, taurín, inozitol, HCA, L-tyrozín, extrakt zo zeleného čaju, kofeín (prášok), L-metionín, extrakt z hrozna, synefrín, vitamín B6 (pyridoxín HCl), chróm (pikolinát chrómu), čistená voda, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), xantán a guarová guma (stabilizátor, zahusťovadlo), aróma, sukralóza (sladidlo), sorban draselný a benzoan sodný (konzervačné látky), farbivo beta-karotén (pre príchuť ananás, mandarínka, marhuľa, pomaranč), farbivo chlorofyl (pre príchuť kiwi, limetka, zelené jablko), farbivo karmín (pre príchuť malina, čerešňa).

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

  • užite jedno vrecko (80 g) Thermogelu ® 20 - 30 minút pred tréningom
  • denná dávka je jedno vrecko (80 g)
  • obsah vrecka je určený na priamu spotrebu
  • možno riediť v 100 - 200 ml vody

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty

5% zľava na váš nákup

Close
Zľavový kód:
SFP
(Kliknite sem a použite)
Ako používať kupón:

5% zľava na váš nákup

Close
Zľavový kód:
SF5
(Kliknite sem a použite)
Ako používať kupón: