Universal Animal Flex 44 sáčků

Animal Flex obsahuje základné zložky na výživu kĺbov, šliach, väzov a iných spojivových tkanív. Starajte sa o svoje telo vďaka glukozamínu, MSM, chondroitín sulfátom a ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Animal Flex obsahuje základné zložky na výživu kĺbov, šliach, väzov a iných spojivových tkanív.

Starajte sa o svoje telo vďaka glukozamínu, MSM, chondroitín sulfátom a ďalším zložkám. Väzivá a chrupavky sú dôležitou a nezanedbateľnou súčasťou vášho tela a je potrebné ich chrániť nielen pred opotrebovaním a deformáciou, ktorú môžete spôsobiť napríklad intenzívnym tréningom.

Doprajte svojim kĺbom, šľachám a väzom výživovú kúru Animal Flex - spomínaná kombinácia látok vyživí vaše chrupavky a väzy; lubrikačný komplex s ľanovým olejom a známou kyselinou hyalurónovou účinne premastí a ochráni vaše kĺby; komplex zázvoru, kurkumínu, boswellie, kvercetínu a bromelaínu podporí zníženie bolesti a pridané boli aj vitamíny a minerály na posilnenie vašich kostí.

Animal Flex obsahuje 44 vopred zostavených balíčkov v jednom balení, z ktorých každý predstavuje jednu porciu tej najlepšej vyváženej výživy pre vaše telo! Animal Flex bol v rokoch 2006 a 2007 na stránke Bodybuilding.com vyhlásený za najlepší produkt na kĺby.

Charakteristika produktového radu ANIMAL

Dokážete skombinovať jednotlivé zložky prostredníctvom 10 rôznych produktov a vytvoriť tak harmonickú, presnú a dostatočnú dennú dávku? Vďaka aplikácii Animal Flex sa nemusíte namáhať pri hľadaní informácií. Precízne zostavené balíčky zaručujú, že sa vo svojich výpočtoch nepomýlite a urobíte pre svoje telo všetko, čo je v jeho silách.

V 90. rokoch minulého storočia vedci zistili, že ideálnym spôsobom doplnenia výživy vrcholových športovcov, vzpieračov a všetkých športovcov svetovej úrovne je podávať im vopred pripravené balenia tabliet a kapsúl so všetkými potrebnými látkami. Po niekoľkých rokoch výskumu vyšiel z výrobných liniek spoločnosti Universal Nutrition prvý z týchto komplexných roztokov - Animal Pak. Odvtedy zostal prvým a najpredávanejším kompletným doplnkom výživy na svete.

Spolu so svojimi príbuznými Animal Test, Animal Pak, Animal Nitro, Animal M-Stak a Animal Pump sa stal najobľúbenejším produktom medzi kulturistami, ktorí drvia svoje svaly tvrdým a intenzívnym tréningom.

Tabuľka výživy:

1 balík
energetická hodnota 9 kcal
tuky 1 g
vitamín C 100 mg
vitamín E 100 IU
zinok 15 mg
selén 700 mcg
mangán 1 mg
Spoločný stavebný komplex 3000 mg
glukosamín, metylsulfonylmetán (MSM), chondroitín sulfát A a B
Komplex na mazanie kĺbov 1000 mg
ľanový olej, zmes cetylmyristoleátu, kyselina hyalurónová
Komplex na podporu kĺbov 1000 mg
extrakt z koreňa zázvoru, kurkumín, boswellia, kvercetín, bromelaín


Zložky:

  • fosforečnan vápenatý, maltodextrín, želatína, kyselina stearová, stearan horečnatý, čistená voda, mikrokryštalická celulóza, glycerín, laktóza, oxid kremičitý, karamelové farbivo

Odporúčané dávkovanie:

  • 1 balenie raz denne s akýmkoľvek jedlom počas dňa
  • konzumujte po jedle, zapite 3 dcl vody!

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty