Reflex Nutrition VEGAN Protein 2100g

Vegánsky proteín od Reflex Nutrition s kompletným spektrom aminokyselín Bez preháňania ho možno označiť za plnohodnotný "prírodný" produkt obsahujúci všetky esenciálne aminokyseliny, určený na ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Vegánsky proteín od Reflex Nutrition s kompletným spektrom aminokyselín

Bez preháňania ho možno označiť za plnohodnotný "prírodný" produkt obsahujúci všetky esenciálne aminokyseliny, určený na podporu rastu svalovej hmoty. Vegánsky proteín ponúka úplne kompletné spektrum aminokyselín rovnako ako srvátkový alebo vaječný proteín, ale je z rastlinného zdroja a neobsahuje sóju, bez použitia "umelých" prísad alebo agresívnych metód spracovania, ktoré môžu narušiť konečnú štruktúru bielkovín

Výhody produktu:

  • Obsahuje celé spektrum aminokyselín vrátane esenciálnych aminokyselín.
  • Má porovnateľné parametre ako srvátkový a vaječný proteín
  • Neobsahuje umelé sladidlá ani farbivá
  • Neobsahuje sóju, alergény, pšeničný lepok ani geneticky modifikované zložky
  • Obsahuje prírodné sladidlo stéviu
  • Obsahuje prísadu tráviacich enzýmov Digezyme® a postbiotické kultúry LactoSpore®
  • Vhodné pre vegánov, vegetariánov a celiatikov
  • 98% stráviteľnosť, zaručený európsky pôvod a šetrná technológia spracovania!

Vegánsky proteín sa vyrába patentovanou technológiou, ktorá zaručuje nielen vysokú bioaktivitu použitých bielkovín = minimálnu denaturáciu, ale je aj 100 % šetrná k životnému prostrediu. Základom Vegan Protein sú bielkoviny špeciálnej odrody hrachu (Pisum Sativum) pestovanej v severnej Európe. Na extrakciu bielkovín sa používa len voda bez použitia chemikálií. Výsledkom je instantný prášok s dokonalou chuťou a stráviteľnosťou, ktorý znesie porovnanie s najlepšími zdrojmi aminokyselín, ako sú srvátkové a vaječné bielkoviny. Proteín Vagan ponúka 98 % stráviteľnosť a 95 % aminokyselín!

Vegánsky proteín obsahuje viac BCAA, viac glutamínu a viac arginínu!

Dôležité aminokyseliny s rozvetveným reťazcom BCAA: L-leucín, L-izoleucín a L-valín, ktoré sú zodpovedné za budovanie a ochranu svalovej hmoty, sú vo Vegan Proteine bohato zastúpené. Vegánsky proteín obsahuje viac BCAA ako najkvalitnejší vaječný proteín! Vegánsky proteín navyše obsahuje DVOJNÁSOBNÉ množstvo arginínu, ktorý je zodpovedný za stimuláciu rastového hormónu a oxidu dusnatého (NO), v porovnaní so srvátkovým a vaječným proteínom! To isté platí pre glutamín, ktorého vegánsky proteín obsahuje opäť viac ako dva vyššie uvedené zdroje. Vďaka vynikajúcemu profilu aminokyselín je vegánsky proteín jedným z najlepších prírodných zdrojov!

Vegánsky proteín neobsahuje sóju, alergény, pšeničný lepok a geneticky modifikované zložky

V súčasnosti je na trhu pomerne veľa bielkovinových produktov rastlinného pôvodu, najmä sója. Sója má však vysoké riziko obsahu aflatoxínov (plesní), ďalším faktorom sú už spomínané genetické modifikácie a nedostatok esenciálnej aminokyseliny metionínu. Niektorí výrobcovia ponúkajú aj hrachové bielkoviny, ale nejasného pôvodu a bez uvedenia technológie spracovania. Preto neprehliadnite, že hrachový proteín (Pisum Sativum) obsiahnutý vo Vegan Protein ponúka jeden z najčistejších, ekologicky najšetrnejších proteínov na svete, a to bez zvyškov umelých hnojív a iných nežiaducich zložiek!

Vegánsky proteín je sladený stéviou

Stévia je špecifický druh rastliny, ktorá sa už stovky rokov používa ako prírodné sladidlo. Stévia bola známa už začiatkom 20. rokov 20. storočia v Južnej Amerike a používala sa aj v prírodnej medicíne (na pálenie záhy, cukrovku, ako ústna voda)

Vegánsky proteín obsahuje probiotické kultúry a tráviace enzýmy

Ďalším veľkým rozdielom je, že Vegan Protein obsahuje tráviace enzýmy Digezyme® a probiotické kultúry LactoSpore® (podobné živým jogurtom), čo inými slovami znamená, že spolu s týmto proteínom konzumujete dva ďalšie doplnky zamerané na podporu špičkovej kondície a zdravia tela

Vegánsky proteín je vyrobený zo 100 % zelenej energie

Vegan Protein sa vyrába na zelených linkách spoločnosti Reflex Nutrition v súlade s normami kvality ISO9001 a každá šarža sa testuje na skutočný obsah bielkovín, ako je to dobrým zvykom pri všetkých proteínových výrobkoch spoločnosti Reflex Nutrition. Určite vás poteší aj to, že Vegan Protein je vyrobený zo 100 % zelenej energie.

Výživové hodnoty:

84x 25g 100g 25g
Energetické hodnoty 1.562kj / 370kcal 390kj / 92kcal
Proteín 74g 18.5g
Sacharidy 4,1g 1.0g
Z toho cukry 1,4g 0.4g
Tuk 5,6g 1.4g
Z toho nasýtené tuky 2,7g 0.7g
Z toho mononenasýtené tuky 1.7g 0.4g
Z toho polynenasýtené tuky 1.0g 0.3g
Vlákno 3.4g 0.9g
Sodík 1.3g 0.3g
Digezyme (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza) 160 mg 40 mg
probiotické kultúry LactoSpore 200.000.000 50.000.000

Zloženie

Hrachový proteín (Pisum Sativum), prírodné farbivo (kakaový prášok so zníženým obsahom tuku (len príchuť čokoláda), betanín (len príchuť jahoda), beta-karotén (len príchuť ovocná zmes), aroma, plnidlo (korboxymetylcelulóza), prírodné sladidlo (stévia), Digezyme tráviace enzýmy (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), probiotické kultúry LactoSpore.

Odporúčané dávkovanie

Vezmite 2 odmerky ( približne 25 g ) s 300 ml vody premiešanej šejkrom

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty