Vilgain Protein bar 60 g

Vilgain Protein Bar - Najlepšia proteínová tyčinka na trhu? Podľa nášho názoru áno. Vilgain Protein Bar je proteínová tyčinka bez pridaného cukru, vyrobená z kvalitných ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Vilgain Protein Bar - Najlepšia proteínová tyčinka na trhu? Podľa nášho názoru áno.

Vilgain Protein Bar je proteínová tyčinka bez pridaného cukru, vyrobená z kvalitných surovín a s vysokým obsahom vlákniny. Nenadúva a môžete si ho vziať kedykoľvek a kdekoľvek, ak potrebujete doplniť bielkoviny.

Kvalitné bielkoviny

Tyčinka obsahuje 28-32 % vysokokvalitných izolovaných bielkovín získaných z mlieka a vajec, ktoré majú najvyššiu biologickú hodnotu.

Vysokokvalitné tuky

Kvalitné tuky sa v tyčinke nachádzajú vo forme orechov a kakaového masla.

S prirodzene sladkou chuťou. Použili sme erytritol.

Chceli sme dodať tyčinku bez umelých sladidiel, ale s príjemne sladkou chuťou. Dosiahli sme to použitím polyalkoholu erytritolu. Erytritol je látka, ktorá sa prirodzene vyskytuje v niektorých druhoch ovocia. Vďaka použitiu erytritolu obsahuje naša tyčinka výrazne menej energie, ako keby bola sladená bežným cukrom alebo medom, a potom obsahuje len prirodzene sa vyskytujúce cukry.

50 % denného príjmu vlákniny z kukurice a čakanky

V tyčinke je ukrytých až 14 gramov vlákniny z kukurice a čakanky. Čakanka podporuje funkciu črevného traktu a prispieva k normálnej hladine glukózy v krvi.

Pre koho je bar určený a kedy si ho môžete dať?

Proteínová tyčinka je praktické občerstvenie na cesty. Či už šoférujete, jazdíte na bicykli alebo idete pešo, proteínová tyčinka vám vždy pomôže doplniť energiu rýchlo a chutne vďaka kvalitným zložkám bez zbytočných zdržaní.

Už vás nebaví pripravovať občerstvenie každý deň? Zabudnite na rožok s maslom. Občerstvenie má byť výživné, má vám doplniť dôležité živiny a máte si na ňom pochutnať. Bar spĺňa všetky tieto kritériá na 100 %.

Už by ste mali byť niekde inde, ale žalúdok vám začína škvŕkať? Vždy sa hodí mať po ruke jednu alebo dve tyčinky práve na takéto príležitosti. Zasýtia vás a dodajú vám energiu na obchodné stretnutie.

Proteínová tyčinka Vilgain v bodoch:

  • proteínová tyčinka s prirodzene sladkou chuťou - bez pridaného cukru
  • 1 tyčinka obsahuje 50 % odporúčanej dennej dávky vlákniny
  • bez nadúvania pri správnom dávkovaní
  • obsahuje 28-32 % vysokokvalitných bielkovín
  • nízky obsah cukru
  • jedna tyčinka obsahuje približne 200 kcal
  • niekoľko lahodných príchutí, z ktorých si vyberie každý
  • zdroj kvalitných tukov z orechov

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty