Czech Virus Vitamín C 120 kapslí

Na svete snáď neexistuje známejší a používanejší vitamín ako vitamín C (kyselina askorbová). Všeobecne sa používa najmä pri prechladnutí, kde väčšina používateľov očakáva rýchlejšie ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Na svete snáď neexistuje známejší a používanejší vitamín ako vitamín C (kyselina askorbová). Všeobecne sa používa najmä pri prechladnutí, kde väčšina používateľov očakáva rýchlejšie zotavenie. Na základe mnohých štúdií je dokázané, že nie je rozdiel v užitočnosti prírodného a syntetického vitamínu C pre ľudský organizmus. Vitamín C je jednou z najlepšie preskúmaných látok a zlepšuje širokú škálu metabolických procesov (všetky nižšie uvedené tvrdenia sú založené na schválených zdravotných tvrdeniach EÚ):

Účinky:

  • Udržuje normálnu funkciu imunitného nervového systému
  • Podporuje energetický metabolizmus, znižuje únavu a vyčerpanie
  • Podporuje tvorbu kolagénu
  • Podporuje vstrebávanie železa
  • Prispieva k udržaniu normálnych psychologických funkcií
  • Ako antioxidant chráni DNA, proteíny a lipidy pred oxidáciou

Výroba a látky:

Spoločnosť Czech Virus nakupuje tento produkt priamo v Českej republike. Trh je plný produktov označených ako "s časovým uvoľňovaním" alebo "s postupným uvoľňovaním", ktoré sú väčšinou založené na obyčajnej tablete, ktorá sa v tele pomaly rozpúšťa a spojivá zaťažujú organizmus. Kapsula tohto vitamínu od spoločnosti Czech Virus obsahuje guľôčky, ktoré sa v tele uvoľňujú postupne, čím sa zabezpečuje skutočné postupné uvoľňovanie s plným využitím obsahu kyseliny askorbovej približne po ôsmich hodinách.

Kyselina L-askorbová (vitamín C) je vo vode rozpustný vitamín. Prípadný nadbytok sa ľahko vylúči z tela, takže nehrozí riziko predávkovania.

Vitamín C (v kapsule) 500 mg
t. j. 625 % RH*

Zloženie:

Kyselina L-askorbová (vitamín C), želatínová kapsula (želatína, farbivá: riboflavín, beta-karotén, oxid titaničitý), mikrokryštalická celulóza, Schlenak, kukuričný škrob.

Odporúčané dávkovanie:

  • Užívajte 1 kapsulu ráno pri raňajkách s dostatočným množstvom vody. Neprekračujte 3 kapsuly denne.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu detí, tehotných a dojčiacich žien. Výrobok vyrobený v zariadení, ktoré spracováva mlieko, vajcia, sóju, mäkkýše, rybí olej, orechy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Spotrebujte do 120 dní od otvorenia. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Neobsahuje alergény!

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty