Nutrend Vitamin C se šípkem 100 tablet

Vitamín C s predĺženým účinkom. Vitamín C prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas fyzickej záťaže a po nej. Napomáha tvorbe kolagénu pre ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Vitamín C s predĺženým účinkom. Vitamín C prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas fyzickej záťaže a po nej. Napomáha tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí, chrupaviek, ciev, ďasien a zubov. Podporuje vstrebávanie železa zo stravy a pomáha znižovať mieru únavy a vyčerpania.

Okrem vitamínu C obsahujú šípky aj ďalšie účinné látky, z ktorých je okrem karoténov a vitamínov skupiny B dôležitý vitamín P, ktorý je komplexom bioflavonoidov, ktorého dôležitou zložkou je rutín. Bioflavonoidy v prírode sprevádzajú vitamín C a zvyšujú jeho účinok.

Vitamín C so šípkami (s časovým uvoľňovaním) zabezpečuje postupné uvoľňovanie vitamínu C do tela.

Výživové hodnoty:

  100 g
energetická hodnota 478 kJ/116 kcal
proteín 0 g
sacharidy 0 g
tuky 11,9 g
nasýtené mastné kyseliny 9,6 g
vlákno 4,8 g
vitamín C 62,5 g
  1 tbl (800 mg)
vitamín C 500 mg
šípky (zdroj bioflavonoidov) 10 mg

Zloženie:

Vitamín C (kyselina L-askorbová), protihrudkujúce látky hydrogenfosforečnan vápenatý a kyselina stearová, zahusťovadlo hydroxypropylmetylcelulóza, leštiaca látka farmaceutický šelak, prášok zo šípok, protihrudkujúce látky stearan horečnatý a oxid kremičitý.

Odporúčané dávkovanie:

  • užívajte 1 tabletu vitamínu C so šípkami denne, najlepšie po fyzickej aktivite
  • neprekračujte odporúčané dávkovanie
Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty