Votamax BrainMax Anabolic Dagger 320g

Prvý predtréningový anabolický optimalizátor, ktorý obsahuje jedinečnú formulu.Tréningy sa tak zmenia na dychberúcu jazdu plnú prekonávania vlastných limitov. Privítajte prvý predtréningový anabolický optimalizátor! BrainMax 3.0 ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Prvý predtréningový anabolický optimalizátor, ktorý obsahuje jedinečnú formulu.Tréningy sa tak zmenia na dychberúcu jazdu plnú prekonávania vlastných limitov.

Privítajte prvý predtréningový anabolický optimalizátor!

BrainMax 3.0 - Anabolic Dagger je prírodný optimalizátor, ktorý prináša novú úroveň energie, motivácie a túžby po tréningu.

Odporúčané dávkovanie

2 odmerky (14 g dennej dávky) 20 minút pred tréningom (nalačno) rozmiešajte vo vode. Na dosiahnutie maximálneho účinku užívajte jednu odmerku denne aj v netréningové dni.

Výživové hodnoty:

 
2 odmerky (14 g)/%RHP*
Citrulín malát 5 500 mg
Kreatín monohydrát 4000 mg
Tribulus terrestris extrakt 800 mg
Extrakt z Maca 1:10 400 mg
Acetyl-L-tyrozín 250 mg
Extrakt z senovky gréckej 1:10 200 mg
Výťažok zo sibírskeho ženšenu 1:20 200 mg
Karnitín tartrát 150 mg
Rhodiola rosea extrakt 4% 100 mg
Brokolicový extrakt 100 mg
Bisglycinát zinočnatý 50 mg / 100%
Bioperine 3 mg
Vitamín D3 1500 IU / 750%
*%RHP = referenčná hodnota príjmu

Zloženie

Citrulín malát, kreatín monohydrát, Tribulus terrestris, Maca, acetyl-L-tyrozín, sibírsky ženšen, senovka grécka, karnitín tartrát, extrakt z Rhodiola rosea, bisglycinát zinku, bioperín, vitamín D3, glykozidy steviolu, protihrudkujúce látky: fosforečnan vápenatý, oxid kremičitý.

Varovanie

Výživový doplnok so sladidlami, vhodný najmä pre športovcov. Nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.

Upozornenie pre alergikov: Alergény v zložkách výrobku sú zvýraznené tučným písmom .

320 g (23 porcií)

Minimálna trvanlivosť: pozri obal

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty