Votamax Performance Protein Čokoláda 1000g

Roky testovania proteínových produktov, neustále získavanie nových informácií z najnovších štúdií a nespokojnosť s ponukou trhu nás priviedli do tohto bodu. Navrhnite si vlastný proteín: ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Roky testovania proteínových produktov, neustále získavanie nových informácií z najnovších štúdií a nespokojnosť s ponukou trhu nás priviedli do tohto bodu. Navrhnite si vlastný proteín: PERFORMANCE PROTEIN. Proteín, ktorý sa svojím jedinečným zložením a čistotou nedá porovnať so žiadnym iným produktom na trhu. Proteín, ktorý nesie prívlastok PERFORMANCE, pretože vám pomôže dosiahnuť lepšie výsledky nielen v posilňovni, ale predovšetkým vo vašom celkovom zdraví, teda v živote.

Toto nie je len ďalší proteín

Na zložení tohto produktu sme pracovali mnoho mesiacov a nie je to len doplnenie kvalitného a biologicky dostupného zdroja bielkovín. Bol tiež vyvinutý tak, aby vyhovoval potrebám jednotlivcov zameraných na viac ako len:
 • Zdravá črevná stena a mikroflóra.
 • Zdravé črevá a črevné zdravie.
 • Stav kĺbových väzov a šliach.
 • Imunita.
 • Podpora svalovej hmoty a regenerácie.

Použili sme najkvalitnejšie ingrediencie

Performance Protein nie je len ďalší proteín. Môžete si byť istí, že kombinácia zložiek v jednom výrobku neexistuje v takejto kvalite. Celý produkt sme navrhli nielen ako doplnok kvalitného zdroja bielkovín, ale aj ako nástroj na regeneráciu spojivových tkanív, obnovu črevnej bariéry, cez ktorú sa môžu do tela uvoľňovať toxíny, a tiež na stimuláciu imunity.

Natívna srvátka z mlieka voľne sa pasúcich kráv

Základom výrobku je pôvodná srvátka získaná z čerstvého mlieka holandských kráv kŕmených trávou. Okrem toho sa tieto kravy väčšinu času voľne pasú na pastvinách a sú chované v súlade s ekologickou a udržateľnou poľnohospodárskou výrobou. Mlieko používané na výrobu pôvodnej srvátky pochádza od poľnohospodárov, ktorí sa zaviazali nielen znížiť používanie antibiotík, ale aj znížiť emisie a spotrebu energie. Holandskí poľnohospodári zároveň neustále pracujú na zlepšovaní životných podmienok svojich zvierat. Mlieko neobsahuje antibiotiká ani hormóny.

Hodnota za peniaze

V jednej 35g dávke nájdete

 • 22 g najkvalitnejšej formy bielkovín: Natívna srvátka, ktorá sa vyrába za studena priamo z mlieka holandských kráv z voľných chovov. Technológia výroby a kvalita surovín z neho robia "Roll Royce" proteínov.
 • 9 g vysokokvalitného hydrolyzovaného kolagénu typu I a III (Kvalitný kolagén spoznáte podľa toho, že nezapácha a nepení.)
 • 0,8 g kolostra štandardizovaného na 40 % imunoglobulínu. (Štandardom je 30 % imunoglobulínu)
 • 0,35 g kokosového oleja.
 • 2,6 g pravého kakaa.

Ak by ste si chceli kúpiť všetky produkty samostatne, zaplatili by ste minimálne 1500 Kč (t. j. o 50 % vyššiu cenu)

 • 750 g natívnej srvátky: 916 Kč.
 • 250 g kvalitného kolagénu: 400 Kč.
 • 22 g kolostra štandardizovaného na 40 % imunoglobulínu: 200 Kč.

Natívny proteín z mlieka holandských kráv z voľného chovu 21,7 g

Natívny proteín je najčistejšia forma srvátky dostupná na trhu. V porovnaní s bežnou srvátkou sa získava z čerstvého mlieka za studena, aby sa zabránilo degradácii krehkých peptidov. Vďaka tomu si zachováva vysokú stráviteľnosť, biologickú dostupnosť (vstrebávanie a využitie bielkovín). Okrem toho natívny proteín obsahuje prirodzene vyššiu koncentráciu imunoglobulínov a laktoferínu, ktoré stimulujú imunitný systém.

Hydrolyzovaný kolagén typu I a III 9,1 g

Kolagén v našom tele zabezpečuje pružnosť a pevnosť spojivových tkanív: kostí, väzov, šliach, chrupaviek, ako aj kože a vlasov. Kolagén je najrozšírenejšou bielkovinou v tele, ale jeho produkcia s vekom klesá. Performance Protein obsahuje 9,1 g kolagénu v jednej dávke, čo ocenia nielen športovci.

Kolostrum štandardizované na 40 % imunoglobulínov 0,77 g

Kolostrum je prvá tekutina z mliečnej žľazy matky, niekedy sa nazýva aj prvé mlieko. Matky cicavcov ho produkujú v prvých dňoch po narodení a slúži na to, aby mláďatá získali silnú imunitu na prežitie v prvých dňoch života. Kravské kolostrum obsahuje 30 až 40-krát vyššie koncentrácie imunitných látok ako v ľudskom tele. Ide najmä o imunoglobulíny, laktoferín, vitamíny a minerály v čo najdostupnejšej forme a v neposlednom rade rastové faktory. Kolostrum stimuluje imunitný systém, vyživuje a posilňuje črevnú bariéru, ktorá je ochrannou hrádzou proti prenikaniu patogénov do tela.

Kokosový olej 0,35 g

Kokosový olej je zdrojom zdraviu prospešných MCT tukov a spolu s kolostrom, kolagénom a natívnou srvátkou má pozitívny vplyv na črevá, ktoré sú centrom nášho zdravia.

Kakao 2,59 g

Chceli sme, aby chuť Performance Protein bola skutočná a nezameniteľná. Preto sme do receptúry jednoducho pridali pravé kakao. Vďaka tomu si vychutnáte jeho nezameniteľnú chuť a vôňu pri každej novej porcii.

Guarová guma a stévia

Chceli sme vytvoriť čistý a jedinečný produkt, ktorý by mal jednoducho a jednoducho liečivý účinok na naše črevá: Bol by priateľský k mikrobiómu. A preto sme nemohli použiť žiadne syntetické sladidlá ani balastné látky, ktoré sa pridávajú pre lepšiu farbu, konzistenciu alebo trvanlivosť. Rozhodli sme sa použiť guarovú gumu - prírodnú vlákninu, ktorá vyživuje našu črevnú mikroflóru. A kto všetko sladí prírodným sladidlom stéviou.

Hlavné výhody produktu:

 • Biologicky aktívny proteín
 • Imunita
 • Optimalizácia črevnej mikroflóry
 • Regenerácia spojivových tkanív
 • S príchuťou prírody
 • Skvelá konzistencia a vôňa

Výživové hodnoty:

Výživové informácie

   
 

Na 100 g

1 porcia = 35 g

Energia (kcal)

387 g

135,45 g

Proteín

75 g

26,25 g

Sacharidy

5 g

1,75 g

z toho cukry

4 g

1,4 g

Tuky

5 g

1,75 g

z toho nasýtených tukov

4 g

1,4 g

Vlákno

2 g

0,7 g

Soľ

1,5 g

0,52 g

Podiel každej látky:

   

Natívny srvátkový koncentrát

62 g

21,7 g

Kolagén typu I a III

26 g

9,1 g

Kakao

7,4 g

2,59 g

Kolostrum (40 % imunoglobulínu)

2,2 g

0,77 g

Kokosový olej

1 g

0,35 g

Podiel minerálov:

   

Vápnik

250 mg

86 mg

Sodík

700 mg

240 mg

Horčík

17 mg

5,95 mg

Draslík

800 mg

280 mg

Profil esenciálnych aminokyselín

   

Leucín

12,9 g

4,51 g

Izoleucín

5,7 g

1,99 g

Valine

5,3 g

1,86 g

Lyzín

10,7 g

3,75 g

Metionín

2,4 g

0,84 g

Fenylalanín

3,9 g

1,37 g

Treonín

5,4 g

1,89 g

Tryptofán

2,1 g

0,74 g

Podiel semi-esenciálnych aminokyselín:

   

Arginín

3,1 g

1,09 g

Cystín

2,8 g

0,98 g

Kyselina glutámová

18,3 g

6,41 g

Histidín

2,2 g

0,77 g

Proline

5,1 g

1,53 g

Tyrozín

3,7 g

1,3 g

Podiel neesenciálnych aminokyselín:

   

Alanín

5,1 g

1,78 g

Kyselina asparágová

11,8 g

4,13 g

Glycín

1,9 g

0,66 g

Serín

4,7 g

1,65 g

1 dávka = 35 g. Balenie obsahuje 28 dávok.

   

Zloženie

Natívny srvátkový koncentrát (62 %), hovädzí kolagén typu I a III (26 %), kakao, kolostrum štandardizované na 40 % imunoglobulínu, kokosový olej, guarová guma (prírodná vláknina), sladidlo (glykozidy steviolu).

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku (približne 35 g) s 200 ml vody v šejkri alebo mixéri. Ak chcete krémovejšiu alebo intenzívnejšiu chuť, zmiešajte ju s menším množstvom vody. Konzumujte 1 až 2 odmerky denne. Súčasťou balenia je odmerka.

Biele hrudky, ktoré sú viditeľné v čokoládovej verzii proteínu, nie sú kolagén, ale kolostrum.

Varovanie

Nevhodné pre deti a dospievajúcich do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nenahrádza pevnú stravu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Skladovanie

Pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí. Po otvorení a použití vždy pevne naskrutkujte uzáver. Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia alebo do dátumu spotreby.

Vyrobené v Českej republike pre spoločnosť Votamax s.r.o.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty