Weider Vegan Protein 750 g

Vegánsky proteín od nemeckej spoločnosti WEIDER. Určené na doplnenie bielkovín rastlinného pôvodu, vhodné pre vegetariánov a vegánov. Určené pre športovcov a fyzicky aktívnych ľudí. Vhodné ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Vegánsky proteín od nemeckej spoločnosti WEIDER. Určené na doplnenie bielkovín rastlinného pôvodu, vhodné pre vegetariánov a vegánov.

Určené pre športovcov a fyzicky aktívnych ľudí. Vhodné pre vegetariánov a vegánov. Obsahuje výlučne rastlinné bielkoviny. S prírodným sladidlom (stévia). Bielkoviny prispievajú k rastu a udržiavaniu svalovej hmoty.

Hlavným proteínom je hrachový izolát obohatený o ryžový proteín. Kombináciou rastlinných bielkovín s obilninami sa dosahuje vysoká biologická hodnota. Proteín je ľahko stráviteľný a chutný.
Vegan Protein je vhodný pre tých, ktorí chcú konzumovať čistý a prírodný rastlinný proteín, ktorý neobsahuje laktózu, lepok a cholesterol.

Odporúčané dávkovanie:

  • 30 g prášku (1,5 odmerky) v 300 ml vody
  • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Varovanie.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty