Amix Whey Pure Fusion Protein 2300g

Whey Pure Fusion Protein = ideálny proteín pre objem, ktorý obsahuje srvátkový koncentrát aj izolát. Skvelá chuť a rozpustnosť! Vysokokvalitné bielkoviny s jemnou plnou ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Whey Pure Fusion Protein = ideálny proteín pre objem, ktorý obsahuje srvátkový koncentrát aj izolát. Skvelá chuť a rozpustnosť!

Vysokokvalitné bielkoviny s jemnou plnou chuťou bez aspartámu. Obsahuje 75 % čistých bielkovín, zložených zo srvátkového koncentrátu spracovaného za studena (WPC) a srvátkového izolátu (WPI) vyrobeného metódou CFM - Cross-Flow Microfiltration. Vďaka multienzýmovému komplexu DigeZyme® je lepšie stráviteľný!

Srvátkový proteín je pre telo rýchlo a ľahko stráviteľný a má prirodzene vysoký obsah vetvených aminokyselín BCAA a L-glutamínu. Vďaka tomu je Fusion Protein schopný rýchlo zastaviť katabolické procesy a naopak navodiť anabolické procesy. Podporuje rýchly rast svalov a regeneráciu po náročnom fyzickom cvičení.

Výhody produktu:

  • prispieva k budovaniu kvalitnej svalovej hmoty
  • chráni svalovú hmotu pred rozpadom
  • obsahuje vysoko kvalitný srvátkový koncentrát a srvátkový izolát CFM
  • Podporuje rýchlejšiu a hlbšiu regeneráciu
  • neobsahuje aspartám
  • sladené sukralózou Splenda®

Zloženie:

AmixTM FUSION Premix (ultrafiltrovaný instantný srvátkový proteínový koncentrát spracovaný pri nízkej teplote, CFM - mikrofiltrovaný srvátkový proteínový izolát s bielkovinovými frakciami: Beta-laktoglobulín, alfa-laktoglobulín, hovädzí sérový albumín, imunoglobulín, glykomakropeptid, laktoferín, laktoperoxidáza), kakaový prášok (len v príchuti čokoláda), maltodextrín, stabilizátory xantán a guarová guma, sójový lecitín, prírodná a prírodne identická aróma, sladidlá:

sukralóza Splenda® a acesulfam-K, farbivá: (banánová príchuť - kurkumín, jahodová príchuť a príchuť lesného ovocia - extrakt z červenej repy, jablko a škorica - tartrazín a patentovaná modrá V), patentovaný tráviaci enzým DigeZyme® - multienzýmový komplex (amyláza, lipáza, laktáza, celuláza, bakteriálna neutrálna proteáza)

Výživové hodnoty:

Priemerné výživové hodnoty 100g 35 g (na porciu)
Energetická hodnota 373,5 kcal / 1581 kJ 130 kcal/ 554 kJ
Bielkoviny (v sušine) 75 g 26,25 g
Sacharidy 7,8 g 2,7 g
z toho cukry 3,4 g 1,2 g
Tuky 4,7 g 1,65 g
z toho nasýtené
Soľ
DigeZyme® 150 mg 52,5 mg

Dávkovanie:

V závislosti od dennej potreby bielkovín užívajte 1 odmerku (25 g) medzi jedlami, rozriedenú v 180-200 ml studenej vody alebo odstredeného mlieka, 1-3-krát denne. Upozornenie. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25oC, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Tartrazín môže nepriaznivo ovplyvniť činnosť a pozornosť detí.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty