Amix Whey Pro Elite 85 2300g

AmixTM WheyPro Elite 85 je špeciálne vyvinutý ideálny štvorzložkový proteín, ktorý sa vyznačuje jemnou a krémovou chuťou s ideálnym zložením spektra aminokyselín. Vyvážená zmes týchto ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

AmixTM WheyPro Elite 85 je špeciálne vyvinutý ideálny štvorzložkový proteín, ktorý sa vyznačuje jemnou a krémovou chuťou s ideálnym zložením spektra aminokyselín. Vyvážená zmes týchto bielkovín zaručuje postupné vstrebávanie až niekoľko hodín. Vďaka tomu je vhodný aj na doplnenie večer, aby podporil anabolizáciu a regeneráciu počas noci. Obsahuje všetky esenciálne a neesenciálne aminokyseliny s veľkým množstvom aminokyselín BCAA (L-leucín, L-valín, L-izoleucín). Vďaka multienzýmovému komplexu DigeZyme® je ešte lepšie stráviteľný!

Výživové hodnoty:

Priemerné výživové údaje na 100 g výrobku:
Energetická hodnota 1598 kJ
Proteín 85 g
Sacharidy - uhľohydráty 2.05 g
Tuky 2.65 g

Zloženie:

Proteínový komplex WheyPro Elite 85 (srvátkový proteínový izolát CFM® s bielkovinovými frakciami, aminokyseliny odvodené od hovädzieho proteínu, za studena spracovaný srvátkový proteínový koncentrát, hydrolyzované kazeínové peptidy), maltodextrín, zahusťovadlá: xantánová a guarová guma, emulgátor: sójový lecitín, aróma, farbivo (v závislosti od príchute), pre čokoládovú príchuť (kakaový prášok), multienzýmový komplex DigeZyme® (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, bakteriálna neutrálna proteáza), sladidlá: sukralóza (Splenda®) a acesulfam K.

Odporúčané dávkovanie:

Jedna odmerka obsahuje približne 25 g. V závislosti od dennej potreby bielkovín užívajte jednu odmerku 1 - 3-krát denne medzi jedlami, rozriedenú v 180 - 200 ml studenej vody alebo odstredeného mlieka.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty