Allnature Ghí 450 ml

Maslo ghí je prirodzene bezlepkové a vďaka nulovému obsahu laktózy je vhodné aj pre tých, ktorí majú problémy s intoleranciou mliečnych bielkovín. Maslo ghí ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Maslo ghí je prirodzene bezlepkové a vďaka nulovému obsahu laktózy je vhodné aj pre tých, ktorí majú problémy s intoleranciou mliečnych bielkovín. Maslo ghí je obzvlášť cenené, pretože má vyšší bod dymivosti a pri vyprážaní neprodukuje nestráviteľné toxické látky ako tuky s nižším bodom dymivosti. Znižuje hladinu cholesterolu, pomáha odbúravať telesný tuk a podporuje rast svalov. Ghee je tuk, ktorý obsahuje množstvo vitamínov, minerálov a antioxidantov, a preto je čoraz obľúbenejší! Neobsahuje laktózu (laboratórny výsledok), kazeín a prirodzene neobsahuje lepok.

Výživové hodnoty:

v 100 ml
Energetická hodnota 3693 kJ
882 kcal
Tuky 99,0 g
Z toho nasýti 65 g
Sacharidy 0 g
Z toho cukry 0 g
Proteín 0 g
Soľ 0 g

Zloženie:

Maslový tuk

Varovanie:

Skladujte na suchom a tmavom mieste. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. V porovnaní s maslom sa môže ghí skladovať najmenej šesť mesiacov bez chladenia.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty