LifeLike Arašídový krém 300g

Arašidové maslo Lifelike je ideálne pre aktívnych ľudí, pretože je dobrým zdrojom bielkovín. Bez cukru, palmového oleja a stabilizátora. Arašidové maslo Lifelike je ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Arašidové maslo Lifelike je ideálne pre aktívnych ľudí, pretože je dobrým zdrojom bielkovín. Bez cukru, palmového oleja a stabilizátora.

Arašidové maslo Lifelike je ideálne pre aktívnych ľudí, pretože je dobrým zdrojom bielkovín. Arašidy sa pred spracovaním pražia v prirodzenej hnedej šupke. Počas výrobného procesu sa do nej nepridáva nič iné, takže je úplne prirodzená a zdravá. Bez cukru, palmového oleja a stabilizátora.

Arašidové maslo je ideálne na použitie do kokteilov, proteínových nápojov, ako nátierka na ovocie alebo pri príprave kokosovej kaše či ako prísada do varenia.

Krémy vyrábame čerstvé v Českej republike podľa vlastnej receptúry, takže sa môžete spoľahnúť na bezchybný výrobok.

TIP: Výber najlepších arašidových masiel na trhu!

Výhody:

  • 100% bez palmového oleja, emulgátorov a konzervačných látok
  • 100% prírodné zloženie bez pridaného rafinovaného cukru

Výživové hodnoty:

V 100g
Energetická hodnota 2373 kJ / 567 kcal
Proteín 25,8 g
Sacharidy/cukry 16 g / 6, g
Tuky 49 g, z toho nasýtených 7 g
Vlákno 8,5 g

Zloženie

Poznámka: Olejové usadeniny na povrchu sú prirodzeným javom, stačí ich premiešať. Výrobok môže obsahovať stopy iných orechov.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty