Big Zone Enzyme+ 90 kapslí

Produkty na podporu trávenia sú na trhu relatívne nové a absolútne špecializované produkty. Zároveň sú však sťažnosti na nadúvanie, tráviace ťažkosti a nafúknuté ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Produkty na podporu trávenia sú na trhu relatívne nové a absolútne špecializované produkty. Zároveň sú však sťažnosti na nadúvanie, tráviace ťažkosti a nafúknuté brucho pomerne časté pri kulturistike, silovom tréningu alebo v každodennom živote. Získať dostatok vlákniny zo stravy by malo byť jednoznačne cieľom každého človeka, ale čo ak sa mu to nepodarí, alebo sa mu to už možno nechce podariť kvôli príliš veľkej a ťažkej strave? V týchto prípadoch sa ukázalo, že môže byť rozumné konzumovať určité enzýmy a pomocné látky pri jedle.

Prečo BigZone Enzyme+?

Máme tu premyslený produkt, ktorý môže byť prospešný pre trávenie, a to priamo prostredníctvom tráviacich enzýmov a dlhodobo prostredníctvom ďalších látok.
Okrem známejších tráviacich bylín, ako je zázvor, obsahuje Enzyme+ aj poriadnu dávku prášku Amla. Amla alebo indický egreš je známy najmä v ajurvédskom učení a je široko používaným prostriedkom na zdravé trávenie. To, že aj fenikel dokáže v tomto smere zázraky, vie každý, kto sa s ním niekedy stretol. Nakoniec sa s porciou mletej petržlenovej vňate kruh uzavrie a komponenty pre dobre fungujúce trávenie sú kompletné. Ako príťažlivá dobrota sa tu používa aj pikolinát chrómu. Ten môže podporovať lepšie vstrebávanie glukózy do (svalových) buniek. Na optimálnu podporu enzýmov pri priamom trávení potravín je najlepšie pridať priamo jednu tabletu. Vo všeobecnosti postačujú 3 kapsuly denne na podporu dlhodobo zdravého a dobre fungujúceho trávenia.

Výhody produktu:

  • pôsobí ako pomocný prostriedok pri trávení potravín
  • môže upokojiť žalúdok a plyny
  • zlepšuje vstrebávanie živín
  • vrátane chrómu pre lepšie vstrebávanie glukózy do buniek

Odporúčané dávkovanie:

  • Užívajte jednu kapsulu s dostatočným množstvom tekutiny pri každom jedle.

Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C, starostlivo uzatvorené, chránené pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Výživové hodnoty

1 kapsula RHP
Pikolinát chrómu 70 mcg 22 %
Zázvorový extrakt 175 mg
z toho Gingerol 8,8 mg
Prášok z indického agretti (amla) 125 mg
Digezyme® - enzýmový komplex 150 mg
Petržlenový prášok 100 mg
Feniklový prášok 100 mg

RHP - referenčná hodnota príjmu.

Zloženie:

Zázvorový extrakt, enzýmy (digezyme®), kapsule (hydroxypropylmetylcelulóza), prášok z indického egreša (amla), prášok z feniklu, prášok z petržlenu, pikolinát chrómu

Získajte čistý kód CSS pomocou nového bezplatného online nástroja HTML Cleaner.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty