Big Zone Rest in Peace 245g

Tento úplne nový typ doplnkov stravy je čoraz populárnejší. Spravidla ide o komplexy prírodných a syntetických látok, ktoré údajne podporujú spánok. Preto doplnky ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Tento úplne nový typ doplnkov stravy je čoraz populárnejší. Spravidla ide o komplexy prírodných a syntetických látok, ktoré údajne podporujú spánok. Preto doplnky tohto druhu umožňujú hlbší a pokojnejší spánok. Ďalšou špeciálnou inováciou v tejto oblasti je pridanie spánkového hormónu melatonínu, ktorý bol nedávno schválený.

V závislosti od zložiek a ich zloženia podporujú doplnky tohto typu aj spánok REM. Túto fázu hlbokého spánku možno výrazne zlepšiť používaním kvalitných výrobkov tohto druhu. Je známe, že počas tejto fázy je zaručená najväčšia sekrécia rastového hormónu GH, ako aj najlepšie spaľovanie tukov a regenerácia svalov. Preto tento produkt predstavuje veľmi žiadaný doplnok pre športovcov, ale aj pre ľudí s problémami so spánkom.

Prečo Big Zone Odpočívaj v pokoji?

Odpočívaj v pokoji od Big Zone kombinuje dokonalé komponenty pre všetky vyššie uvedené fázy spánku a odpočinku. Dostatočná dávka GABA urýchľuje zaspávanie. To sa prejavuje miernym sploštením dýchania a nakoniec ospalosťou krátko po užití doplnku. K tomu prispieva senovka grécka a glycín, ako aj spánkový hormón melatonín. Melatonín okrem toho výrazne zlepšuje kvalitu spánku a predlžuje fázu REM spánku. Okrem toho sa podporuje regenerácia na nasledujúci deň a jasne viditeľný "antistresový účinok".

Výhody produktu:

  • vrátane melatonínu
  • výrazne zlepšuje spánok REM
  • nasledujúci deň ste výrazne uvoľnenejší a menej vystresovaný
  • dobré na nespavosť
  • podporuje regeneráciu svalov, spaľovanie tukov a produkciu GH.

Odporúčané dávkovanie:

  • Užite 3,5 g prášku 20-30 minút pred spaním so 150 ml vody.

Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C, starostlivo uzatvorené, chránené pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Prostredníctvom zložky GABA môžete pociťovať mierne mravčenie a následné sploštenie dýchania, ktoré potom vedie k únave. Nie je to dôvod na znepokojenie, ale je to znamenie, že sa začína prejavovať.

Výživové hodnoty

na 100 g na jednu porciu 3,5 g RHP
Energetická hodnota 1260 kJ 63 kJ
300 kcal 15 kcal
Tuky
Z toho nasýtené mastné kyseliny
Sacharidy
Z toho cukry
Proteín
Soľ
Aktívne zložky
Kyselina gama-aminomaslová (GABA) 42857 mg 1500 mg
5-hydroxytryptofán 2857 mg 100 mg
Citrát horčíka 4285 mg 150 mg 40 %
Melatonín 14 mg 0,5 mg
Extrakt z čierneho korenia 157 mg 5,5 mg
Vitamín B6 143 mg 5 mg 357 %
Valeriána 642 mg 22,5 mg
Passionflower 428 mg 15 mg
Citrónový balzam 428 mg 15 mg
Chmeľový extrakt 357 mg 12,5 mg
Vitamín B3 71 mg 2,5 mg 15,75 %
L-glycín 14285 mg 500 mg

RHP - referenčná hodnota príjmu

Zloženie:

Kyselina gama-aminomaslová, 5-hydroxytryptofán, citrát horečnatý, melatonín, extrakt z čierneho korenia, vitamín B6, valeriána lekárska, mučenka, medovka, extrakt z chmeľu, vitamín B3, L- glycín, maltodextrín, aróma, kyselina citrónová, prášok z červenej repy, beta-karotén 1%, sladidlá: sukralóza

Alergény:

Neobsahuje

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty