BiotechUSA Fiber Complex For Her 120 tablet

Biotech USA Fiber Complex For Her sú vo vode rozpustné žuvacie tablety s obsahom vlákniny, inulínu a chrómu. Tablety nepredstavujú významný príjem kalórií, takže ich ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Biotech USA Fiber Complex For Her sú vo vode rozpustné žuvacie tablety s obsahom vlákniny, inulínu a chrómu. Tablety nepredstavujú významný príjem kalórií, takže ich môžete užívať s čistým svedomím, keď vás počas diéty prepadne hlad.

ÚLOHA VLÁKNINY V STRAVE

Už dlho vieme, že kvalitné potraviny sú dôležité pre udržanie dobrého zdravia, a príslovie "sme to, čo jeme" je veľmi pravdivé. Vláknina zohráva dôležitú úlohu pri udržiavaní zdravia. Nedostatočný príjem vlákniny môže byť rizikovým faktorom mnohých ochorení. Vláknina odoláva tráviacim enzýmom v ľudskom tele, ktoré ju nedokážu rozložiť na menšie vstrebateľné jednotky. Rozlišuje sa rozpustná a nerozpustná vláknina. Majú dôležitú úlohu pri znižovaní hladiny cholesterolu v krvi, pri nízkokalorickej diéte, ako aj pri redukčnej diéte. Strava bohatá na vlákninu si vyžaduje dostatočný príjem tekutín, čo znamená približne 2 litre denne.

Na udržanie zdravia by ste mali denne prijať približne 25-35 g rastlinnej vlákniny, ktorú môžete získať z ovocia a zeleniny. Náš hektický životný štýl nám nie vždy umožňuje normálne sa najesť, takže potrebnú vlákninu môžete získať aj z vlákniny.

Chróm prispieva k normálnemu metabolizmu makroživín a k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi.

Rad výživových doplnkov "BioTechUSA for Her" bol vytvorený s cieľom ponúknuť kompletné riešenie na formovanie postavy pre ženy. Účinné zložky našich produktov prémiovej kvality vám pomôžu vydať sa na novú cestu. Cesta, ktorá vedie k najväčšiemu ženskému pokladu - sebadôvere.

BOJ PROTI KILUMU

Či ste mladšia alebo staršia, plnšia alebo štíhlejšia, slobodná alebo vo vzťahu, plachá alebo sexi, s priemerným telom alebo telom supermodelky, neexistuje žena, ktorá by bola úplne spokojná s každou časťou svojho tela! A túžby žien sú väčšinou zamerané na chudnutie.

Samozrejme, genetiku nezmeníte, ale ak vynaložíte primerané úsilie, svoju postavu môže zmeniť každý, dokonca aj vy! Zmena je však výsledkom životného štýlu založeného na zdravej strave a pravidelnom cvičení. Pre maximálnu účinnosť vášho úsilia môžete celý proces ešte vylepšiť použitím výživových doplnkov na kontrolu hmotnosti. Spolu so správnou stravou a tréningom tieto produkty podporujú zvýšené využitie kalórií a získavanie energie z tukových zásob.

Komplex vlákien v bodoch:

  • kontroluje a potláča chuť do jedla
  • znižuje hladinu cholesterolu v krvi
  • vhodné pre nízkokalorické a redukčné diéty
  • prispieva k normálnemu metabolizmu makroživín
  • udržuje normálnu hladinu cukru v krvi

Výživové hodnoty:

Výživové hodnoty 1 porcia (6 tbl) % DDD*
Energetická hodnota 105 kJ / 25 kcal 1,2%
Tuky 0,33 g 0,47%
z toho nasýtené 0,32 g 1,6%
Sacharidy 6,2 g 2,4%
z toho cukry 0,34 g 0,38%
z toho polyoly 5,6 g **
Vlákno 2,7 g **
Proteín 0 g 0%
Soľ 0,01 g 0%
Chróm 19 mcg 47%

* Odporúčaná denná dávka

** Odporúčaná denná dávka nie je špecifikovaná

Zloženie:

Inulín, protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), arómy, kyselina (kyselina citrónová), aróma, kyselina (kyselina citrónová), sladidlo (sukralóza), chlorid chromitý a jeho hexahydrát (0,001 %)

Odporúčané dávkovanie:

  • Užívajte 3 x 2 žuvacie tablety denne pred jedlom a zapite pohárom vody.

Alergény : bezalergénov

Upozornenie : Skladujte pri teplote do 25°. nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty