Czech Virus Coconela 500g

Produkt Coconela od spoločnosti Czech Virus je vynikajúci spôsob, ako sa (NE)udržať vo forme. Ak začnete maškrtiť, už neprestanete a diétu môžete odkladať na neurčito. ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Produkt Coconela od spoločnosti Czech Virus je vynikajúci spôsob, ako sa (NE)udržať vo forme. Ak začnete maškrtiť, už neprestanete a diétu môžete odkladať na neurčito. Coconel má aj niekoľko pozitív. Je vynikajúcim zdrojom kvalitných živín, najmä bielkovín! Môžete ho použiť na pečenie chutných buchiet, koláčov, palaciniek alebo len tak na ochutnanie (nejedzte ho na posedenie!).

Okrem mandlí obsahuje Coconela aj srvátkový izolát (CFM, UltraWhey 90 instant), bielu belgickú čokoládu a kokos. To znamená, že sa vyrába len z kvalitných surovín a nemôže sa porovnávať s podobnými maslami zo supermarketov (ktoré sú plné bieleho cukru a palmového oleja).

Prečítajte si: Naša recenzia Coconella - proteínová bomba

Aké sú výhody Coconella

  • Vyrobené len z najkvalitnejších surovín (lúpané mandle sú dovážané až z Kalifornie, kokos, srvátkový izolát CFM...)
  • Neobsahuje pridaný cukor ani palmový olej
  • Vynikajúca a jemná chuť

Z čoho sa skladá

Mandle sú doslova výživovou bombou, obsahujú veľa zdravých tukov a veľké množstvo bielkovín. Spomedzi potravín rastlinného pôvodu sú mandle jedny z najbohatších na bielkoviny.

UltraWhey 90 instantný srvátkový izolát (CFM) je vyrobený najšetrnejšou metódou a obsahuje vysoké množstvo bielkovín s minimom sacharidov a tukov.

Biela belgická čokoláda poteší všetkých milovníkov čokolády vďaka svojej sladkej chuti a jemnej vôni.

Kokos má zdraviu prospešné účinky, čo z neho robí superpotravinu

Výživové hodnoty:

  Hodnoty na 100 g % RP*
Kalórie 637 32%
kJ 2658 32%
Tuk 54 g 77%
- z toho nasýtené 30,7 g 154%
Soľ 0,03 g 1%
Sacharidy 16,4 g 6%
- z toho cukry 7 g 8%
Vlákno 10,4 g 42%
Proteín 21,3 g 43%

Zložky

Kokos 41%, lúpané mandle 33%, biela belgická čokoláda 16% (cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, sójový lecitín), instantný srvátkový izolát (CFM, Ultra Whey 90) 10%.

Kedy si môžete dopriať

Odpustky závisia od vášho aktuálneho jedálnička a vašich priorít. Kokosellu môžete pridať napríklad do buchiet, jogurtu, palaciniek, ale vždy v rozumnej miere. Pozor na nadmerné dávky, ktoré môžu spôsobiť nadúvanie a plynatosť.

Čo na to hovorí Filip Grznár?

Alergény:

Mandle, sójový lecitín, mlieko (z izolátu), laktóza (0,2 %), kokos.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty