Czech Virus Arašídové máslo 1000g

Naše arašidové maslo je vynikajúcim zdrojom kvalitných živín, najmä bielkovín a nenasýtených tukov! Vďaka vysokému obsahu bielkovín pomáha udržiavať a zvyšovať svalovú hmotu. Náš ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Naše arašidové maslo je vynikajúcim zdrojom kvalitných živín, najmä bielkovín a nenasýtených tukov! Vďaka vysokému obsahu bielkovín pomáha udržiavať a zvyšovať svalovú hmotu. Náš výrobok je 100 % prírodný, obsahuje len 100 % arašidov bez pridaného cukru, soli alebo palmového či slnečnicového oleja. Tento krém má skvelú chuť, ktorú si jednoducho zamilujete.

TEST

Niektoré z výhod nášho arašidového krému:
> 100% arašidy
> Bez pridaného cukru, soli a palmového oleja
> Vynikajúca výživová hodnota
> Vyrobené v Brne

ARAŠIDOVÉ MASLO | VÝROBA A ZLOŽKY

Náš výrobok pochádza z Brna v Českej republike, kde sa vyrába podľa prísnych kritérií kvality. Arašidy sa dodávajú čerstvé každý týždeň, aby sa zaručila ich maximálna čerstvosť a chuť.

ARAŠIDOVÉ MASLO | KONTROLOVANÉ LÁTKY

Arašidové maslo je skvelý prírodný zdroj bielkovín, sacharidov a tukov, vyrobený zo 100 % arašidov a ničoho iného! Je vynikajúcim zdrojom bielkovín, vitamínu E a horčíka. Primeraný príjem horčíka v potrave prispieva svojimi priaznivými účinkami k zníženiu únavy a vyčerpania, udržiava normálnu funkciu bielkovín a svalovú syntézu. Vďaka obsahu mono- a polynenasýtených tukov udržiava arašidové maslo zdravé srdce.

Ďalšie použité zložky: žiadne

100% arašidový krém 1kg

> 100% nesolené arašidy

> bez prídavných látok

> vysoký obsah bielkovín

Zloženie: 100% arašidy (alergén: orechy)

Výživové hodnoty na 100 g výrobku

Energetická hodnota 2373 kJ/567 kcal
Proteín 25,8 g
Sacharidy 16 g
Tuky 49 g
z toho nasýtené 7 g
Vlákno 8,5 g

Hodnoty pre druhý typ krému - chrumkavý - sú úplne rovnaké.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty