Czech Virus Perfect Nut Cream 300 g

Perfect Nut Cream je absolútnou novinkou medzi orechovými krémami českej značky Virus®. Výrobok je založený na rovnakej filozofii používania len vysokokvalitných surovín bez zbytočností, ale ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Perfect Nut Cream je absolútnou novinkou medzi orechovými krémami českej značky Virus®. Výrobok je založený na rovnakej filozofii používania len vysokokvalitných surovín bez zbytočností, ale v porovnaní s našimi existujúcimi krémami je to prvý kešu krém. Vďaka kešu orieškom má absolútne jemnú a delikátnu chuť s ovocnou príchuťou z pridanej zložky Perfect Milk Shake (náš veľmi známy proteín). To všetko krásne dopĺňa organický kokosový olej a jemné kakaové maslo.

DOKONALÝ ORECHOVÝ KRÉM | LAHODNÝ A JEMNÝ KEŠU KRÉM

Perfect Nut Cream je naším najnovším prírastkom v sortimente orechových krémov. S orechovými krémami máme bohaté skúsenosti a na trh sme uviedli pikantné a originálne výrobky, ktoré si obľúbila celá krajina (napríklad Proteinela - prvá a jediná originálna Proteinela na trhu, navyše len z kvalitných a poctivých surovín bez palmového oleja a maltiolu). Perfect Nut Cream nadväzuje na naše ostatné orechové výrobky a používa kvalitné suroviny, ale po prvýkrát sme základ postavili na kešu orieškoch a pridali sme náš ochutený proteín - Perfect Milk Shake. Kombináciou vznikol naozaj jemný hladký kešu krém s ovocným nádychom (citrónovým alebo jogurtovo-višňovým v závislosti od variantu).

V bodoch:

  • Vysoký obsah orechov (kešu - 78 % výrobku)
  • Bez pridaného cukru alebo palmového oleja
  • Vynikajúca výživová hodnota a skvelá "nefalšovaná" chuť
  • Vyrobené v Brne, naša originálna receptúra

DOKONALÝ ORECHOVÝ KRÉM | VÝROBA A ZLOŽKY

Náš výrobok pochádza z Brna v Českej republike, kde sa vyrába podľa prísnych kritérií kvality. Kešu oriešky sa dodávajú čerstvé každý týždeň, aby sa zaručila ich maximálna čerstvosť a chuť.

DOKONALÝ ORECHOVÝ KRÉM | KONTROLOVANÉ LÁTKY

Kešu oriešky (78 % ) sú orechy pochádzajúce zo stromu obličkovníka západného. Vyznačujú sa veľmi jemnou a sladkou chuťou, ktorá je ako stvorená na prípravu lahodných orechových krémov.

Perfect Milk Shake* proteín (14 % ) je 100 % srvátkový proteín s tráviacimi enzýmami, ktorý sa vyznačuje lahodnou chuťou mliečneho kokteilu bez výčitiek.

BIO panenský kokosový olej (4 % ) je lisovaný za studena z dužiny zrelých kokosových orechov pestovaných v ekologickom poľnohospodárstve. Celý výrobný proces trvá len niekoľko hodín, aby si olej zachoval svoju vynikajúcu kvalitu. Nepridávajú sa doň žiadne konzervačné látky ani farbivá, je neparfumované, nerafinované a nedehydratované.

Kakaové maslo (4 % ) sa vyrába lisovaním rozdrvených pražených kakaových bôbov. Má krásnu kakaovú vôňu.

Odporúčané dávkovanie:

  • Spotreba Perfect Nut Cream závisí od vašich potrieb a stravy. Neodporúčame konzumovať viac ako 100 gramov denne!
Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty