Good Hemp Oil 250ml

GOOD Oil Original je britský, za studena lisovaný konopný olej určený na univerzálne kulinárske použitie. Výrobca a producent, spoločnosť Braham & Murray, rodinná ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

GOOD Oil Original je britský, za studena lisovaný konopný olej určený na univerzálne kulinárske použitie. Výrobca a producent, spoločnosť Braham & Murray, rodinná farma a výrobné zariadenie v severnom Devone, bez preháňania vie, odkiaľ pochádza každé konopné semeno použité na výrobu oleja. Nič umelé, žiadne bielenie, chemikálie, herbicídy alebo pesticídy, žiadne prebaľovanie. Len čistý a prírodný olej s bezkonkurenčnou chuťou, jasným pôvodom a kvalitou od priameho výrobcu.

DOBRÝ olej je bohatý na omega-3 nenasýtené mastné kyseliny. Olej GOOD obsahuje 25-krát viac omega-3 ako olivový olej, čo znamená, že 1 liter oleja GOOD obsahuje rovnaké množstvo omega-3 ako 25 litrov olivového oleja! Samozrejme, že DOBRÝ olej sa môže používať pri varení úplne rovnako ako olivový olej

Výhody produktu:

  • Vyšší obsah omega-3,6,9 nenasýtených mastných kyselín ako v ktoromkoľvek inom kulinárskom oleji
  • Prirodzene vysoký obsah dôležitých nenasýtených mastných kyselín omega-3
  • 1 polievková lyžica (10 ml) obsahuje 94 % odporúčanej dennej dávky omega-3
  • DOBRÝ olej obsahuje polovicu nežiaducich nasýtených mastných kyselín v porovnaní s olivovým olejom
  • Neobsahuje trans-tuky

Prírodné alebo ekologické produkty?

Všetky naše poľnohospodárske produkty sa vyrábajú prirodzene, a nie ekologicky alebo organicky, a máme na to tieto dôvody:

Výroba prírodného konope je udržateľnejšia a šetrnejšia k životnému prostrediu. Pri prirodzenom pestovaní sa nepoužívajú žiadne pesticídy ani herbicídy a pole poskytuje prirodzené prostredie pre všetky zvieratá počas celého roka.

Vďaka správne načasovanému výsevu, dobrému hospodáreniu a užitočnému striedaniu plodín nie je potrebné konopné pole počas rastu ničím (mechanicky ani chemicky) burinovať.

Pri našom pestovaní konope nepríde ani lístok nazmar. Nič nezostane nevyužité. Pri pestovaní podľa pravidiel ekologického poľnohospodárstva sa vlákno zničí, čo znamená, že sa nemôže ďalej používať.

Vlákno z nášho konope sa ďalej používa na výrobu stavebných materiálov, ako je napríklad "Hemcrete". Tieto stavebné materiály poskytujú neuveriteľné tepelnoizolačné schopnosti a znižujú spotrebu tepla. V roku 2010 sa na výstavbu 250 sociálnych domov použil aj hemobetón.

Výživové informácie:

100g 10g
Energetická hodnota (kcal) 900 90
Energetická hodnota (kj) 3,700 370
Proteín 0,0g 0,0g
Sacharidy 0,0g 0,0g
Z toho cukry 0,0g 0,0g
Tuky 100,0g 10,0g
Z toho nasýtené tuky 9,2g 0,9g
Z toho mononenasýtené tuky 12,3g 1,2g
Z toho Omega 9 12,3g

Zloženie:

Za studena lisovaný olej z pôvodných britských konopných semien.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty