LifeLike Mandlový krém 300g

Mandľové maslo má skvelú chuť a je zdravým prírodným zdrojom bielkovín, sacharidov a tukov. Mandľové maslo je ideálne pre aktívnych ľudí, pretože je dobrým zdrojom ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Mandľové maslo má skvelú chuť a je zdravým prírodným zdrojom bielkovín, sacharidov a tukov. Mandľové maslo je ideálne pre aktívnych ľudí, pretože je dobrým zdrojom bielkovín a má veľmi vysoký obsah kalórií, takže môže nahradiť akúkoľvek vysokokalorickú stravu.

Mandle, ktoré sa používajú v mandľovom masle, sa pred mletím pražia v prirodzenej hnedej šupke, vďaka čomu sa zachovajú všetky živiny ukryté pod šupkou. Do mandľového masla sa nepridáva nič iné, takže zostáva prirodzenou a zdravou voľbou.

Mandle obsahujú nielen skvelý profil mononenasýtených mastných kyselín, ktoré sú ideálnym zdrojom energie pre telo, ale majú aj pomerne vysoký obsah bielkovín a najmä vitamínu E a vlákniny. Vyskúšajte iný štandard občerstvenia a overte si, že po mandliach s horkou čokoládou sa budete cítiť úplne inak ako po klasických sladkostiach.

Nášmandľový krém vyrábame čerstvo v Českej republike podľa vlastnej receptúry, takže sa môžete spoľahnúť na bezchybný výrobok. Nič neskrývame, a preto naše maslá vyrábame z najkvalitnejších orechov.

  • 100% bez palmového oleja, emulgátorov a konzervačných látok
  • 100% prírodné zložky bez pridaného rafinovaného cukru

V bodoch:

  • bez pridaného cukru
  • bez palmového oleja
  • vegánske
  • bezlepkové

Výživové hodnoty

na 100 g
Energetická hodnota 2423 kJ
Tuky 49,9 g
Z toho nasýti 3,8 g
Sacharidy 21,6 g
Z toho cukry 4,3 g
Proteín 21,1 g
Vlákno 10,9 g

Zloženie:

Pražené nelúpané mandle

Varovanie

Ložiská ropy na povrchu sú prirodzeným javom , stačí ich premiešať.

Alergény:

Výrobok môže obsahovať stopové množstvo arašidov a iných orechov.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty