LifeLike Protein Hazelnut Choco Spread 300g

Lieskovoorieškový krém s pridanými bielkovinami a kvalitnou 70% čokoládou. Bez konzervačných látok, umelých sladidiel a aróm. Tento krém je určený pre športovcov a všetkých, ktorí ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Lieskovoorieškový krém s pridanými bielkovinami a kvalitnou 70% čokoládou. Bez konzervačných látok, umelých sladidiel a aróm.

Tento krém je určený pre športovcov a všetkých, ktorí vyznávajú aktívny životný štýl. Je určený predovšetkým na doplnenie energie a s extra dávkou bielkovín.

Výživové hodnoty

na 100 g
Energetická hodnota 2449 kJ
Tuky 48 g
Z toho nasýti 9,9 g
Sacharidy 11,8 g
Z toho cukry 9,2 g
Proteín 21 g
Soľ
Vlákno 5 g

Zloženie:

Lieskové orechy, ekvádorská čokoláda 70%, srvátkový proteínový koncentrát, ekvádorské kakao

Použité ingrediencie:

Lieskové oriešky - sú vynikajúcim zdrojom energie, doplneným mnohými ďalšími cennými látkami. Obsahujú vitamíny skupiny B, karotény, vitamín E rozpustný v tukoch a dokonca aj vitamín C. Za zmienku stojí aj dlhý zoznam nenahraditeľných stopových prvkov, v orechoch nájdeme draslík, vápnik, fosfor, horčík, železo, meď, bór, mangán, zinok, chróm, selén a ďalšie. Nie nadarmo sú orechy veľmi obľúbenou potravinou športovcov a priaznivcov zdravej výživy, jediná hrsť orechov nám často dodá viac prospešných látok ako porcia bežného jedla, navyše vo veľmi zdravej a prirodzenej forme.

Používamebielkovinový koncentrát s 80 % bielkovín zo slovenských mliečnych výrobkov.

Čokoláda 70% - 70% čokoláda sa používa pre svoju lahodnú chuť, ktorá je vysoko percentuálna, so zanedbateľným podielom cukrov a zároveň chuťovo vyvážená.

Kakao - jedna z najkomplexnejších potravín na svete, patrí medzi takzvané "superpotraviny". Nepražené kakaové bôby obsahujú významné množstvo horčíka a organickej síry a 2-krát viac antioxidantov ako červené víno alebo zelený čaj. Obsahuje tiež veľké množstvo draslíka, vápnika, sodíka a antioxidantov, z ktorých 10 % tvoria flavonoidy. Obsahuje tiež mnoho prírodných zložiek, ako je serotonín - proti stresu, tryptofán - proti depresii, anandamid (známy ako "chemikália šťastia") a dopamín.

V bodoch:

  • bez pridaného cukru
  • bez palmového oleja
  • bez lepku

Varovanie:

Výrobok môže obsahovať stopové množstvá arašidov a iných stromových orechov.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty