Lucky Alvin Kešu Krém 330g

Lucky Alvin kešu krém 330g Lucky Alvin rozširuje svoj prírodný sortiment o nového člena. Naše kešu je pre náročných gurmánov, ktorí vedia, čo je dobré! ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Lucky Alvin kešu krém 330g

Lucky Alvin rozširuje svoj prírodný sortiment o nového člena. Naše kešu je pre náročných gurmánov, ktorí vedia, čo je dobré!

Viac ako rok sme hľadali tie správne kešu. Ako je u nás zvykom, kvalita a chuť sú na prvom mieste. Ochutnali sme veľa vzoriek, ale stále to nebolo "to pravé". Ale nakoniec sa nám po mnohých mesiacoch hľadania podarilo pripraviť ďalšie tekuté šťastie !

Rozhodli sme sa pre klasické (a lacnejšie) vietnamské kešu oriešky, ktoré sa často používajú na českom trhu a majú nevýraznú chuť a vôňu. Rozhodli sme sa pre drahší, ale kvalitnejší variant, pod ktorý sa radi podpíšeme a ktorý definuje značku Lucky Alvin. Vysoko kvalitné suché pražené kešu oriešky pôvodom z Indie. Presvedčila nás veľkosť samotného orecha (nezvyčajne veľký), vôňa a neuveriteľná chuť, ktorá je o triedu iná. A veríme, že aj vy budete.

Milovníkom kešu masla sľubujeme, že keď ho ochutnáte, nebudete môcť prestať. Hladkú štruktúru a typicky sladkú chuť si zamilujete už po prvej lyžičke.

Zloženie

Výživové hodnoty
100g
Energetická hodnota
2573 Kj/619 kcal
Tuky
48 g
z toho nasýtené
7,7 g
Sacharidy
27 g
z toho cukry
5 g
Proteín
21 g
Soľ**
0,02 g

Kešu (100 % )

Vyrába sa v závode, ktorý spracováva arašidy a suché orechy.

Varovanie:

Olejová vrstva na povrchu je prirodzený jav, v chlade tuhne.

Pred konzumáciou premiešajte.

Spotrebujte do 14 dní od otvorenia. Skladujte na tienistom mieste pri teplote do 30°

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty