Lucky Alvin Lískové Ořechy + Mléčná Čokoláda 330g

Najjemnejší krém pozostávajúci len z vybraných lieskových orieškov a mliečnej čokolády bez pridaného cukru. Chuť, ktorá vám podlomí kolená! Vedeli sme, že spojením voňavých, ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Najjemnejší krém pozostávajúci len z vybraných lieskových orieškov a mliečnej čokolády bez pridaného cukru. Chuť, ktorá vám podlomí kolená!

Vedeli sme, že spojením voňavých, jemne mletých a nasucho pražených kvalitných tureckých lieskových orieškov a výberovej belgickej mliečnej čokolády bez pridaného cukru nemôžeme nič pokaziť. Ale netušili sme, že to bude taký zážitok!

Sľubujeme, že sa zamilujete po prvej lyžičke!

Výživové hodnoty

na 100 g
Energetická hodnota 2833 kJ
685 kcal
Tuky 63 g
Z toho nasýti 8,3 g
Sacharidy 20 g
Z toho cukry 2,6 g
Proteín 14 g
Soľ 0,03 g

Zloženie:

Lieskové orechy (80 %), belgická mliečna čokoláda (20 %) [sladidlo: maltitol, kakaové maslo, sušené mlieko, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitín, prírodná vanilková aróma]. Mliečna čokoláda má obsah kakaovej sušiny najmenej 34 %, obsah mliečnej sušiny najmenej 20 %.

Alergény:

V zložkách je uvedené tučným písmom.

Varovanie

Olejová vrstva na povrchu je prirodzený jav, v chlade tuhne. Pred konzumáciou premiešajte. Spotrebujte do 14 dní od otvorenia. Skladujte na tienistom mieste pri teplote do 30°.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty