Prom-IN Fitness Protein Mash 500g

Čo je Fitness Protein Mash? Instantná obilná kaša - nevyhnutná a samozrejmá súčasť výživy športovcov a všetkých ľudí, ktorí sa starajú o racionálnu stravu. Rýchla ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Čo je Fitness Protein Mash?

Instantná obilná kaša - nevyhnutná a samozrejmá súčasť výživy športovcov a všetkých ľudí, ktorí sa starajú o racionálnu stravu. Rýchla príprava, vynikajúca chuť, prakticky bez tuku, zlepšuje imunitu, zasýti na dlhú dobu

Fitness Protein Mash môžete počas opakovanej konzumácie upravovať podľa svojej fantázie. Doplňte ho ovocím, bielkovinami, piškótami.

Instantné obilné kaše sú už mnoho rokov nevyhnutnou a bežnou súčasťou stravy športovcov a vlastne všetkých ľudí, ktorí dbajú na racionálnu výživu. Tieto kaše, ktoré sú zvyčajne dôležitou súčasťou raňajok bohatých na sacharidy, dodávajú svojim konzumentom pomaly sa uvoľňujúce a vstrebateľné cukry počas niekoľkých hodín, čím zabezpečujú stabilnú hladinu glukózy v krvi - výsledkom je dostatok energie bez akýchkoľvek výkyvov. To všetko platí aj pre Fitness Protein Mash Cocoa Mash, ale to nie je všetko! Tento nový prírastok na trhu má niečo viac - a to veľmi podstatné.

Fitness proteínová kaša v bodoch:

  • Veľmi rýchla príprava
  • Vynikajúca chuť
  • Vysoký obsah bielkovín
  • Prakticky bez tuku
  • Poskytuje potrebnú energiu
  • Pre zdravý životný štýl
  • Zlepšuje imunitu
  • Naplní vás na dlhú dobu

Koncentráciou bielkovín sa tejto kaši nevyrovná snáď žiadna kaša. Výrobok je navrhnutý tak, aby mal pomer sacharidov a bielkovín dva ku jednej - dvojnásobok komplexných, pomaly stráviteľných sacharidov k 23 % hrachových bielkovín - a to rozhodne nie je málo. Prevaha sacharidov je absolútne nevyhnutná, pretože je vždy potrebné zabezpečiť dostatok sacharidov nielen na pokrytie energetických procesov, ale aj na samotné trávenie bielkovín. Tie predstavujú najväčšiu záťaž pre tráviaci trakt, preto sa uvedený pomer zdá byť optimálny.

Ďalšouveľkou výhodou je takmer nulový obsah tukov, ktoré majú dvojnásobný energetický obsah, a tým zbytočne zvyšujú už tak vysokú kalorickú hodnotu stravy pre väčšinu spotrebiteľov. Zalievanie kaše horúcou vodou je pre tráviaci systém určite "ľahšia" možnosť, ale použitie teplého mlieka ideálne kombinuje aminokyselinové spektrum hrachovej bielkoviny s vysoko hodnotnými aminokyselinami mliečnej bielkoviny a zároveň zvyšuje celkový príjem bielkovín. S mliekom sa množstvo bielkovín blíži k 30 gramom a to je už významná jednorazová dávka.

Výživové hodnoty:

Kakao v 100 g 1 porcia (50 g zmesi + 150 ml vody)
energetická hodnota 1192 kj/ 281 kcal 599 kj/ 141 kcal
proteín 23,1 g 11,6 g
sacharidy 43,2g 21,6 g
- z toho cukry 0,6 g 0,3 g
tuky 1,3 g 0,7 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 0,4 g 0,2 g
vlákno 2,1 g 1,1 g
sodík 0,02 g 0,01 g

Vanilka v 100 g 1 porcia (50 g zmesi + 150 ml vody)
energetická hodnota 1485 kj/ 350 kcal 743 kj/ 175 kcal
proteín 23,1 g 11,6 g
sacharidy 62,7 g 31,4 g
- z toho cukry 16,2 g 8,1 g
tuky 0,4 g 0,2 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 0,0 g 0,0 g
vlákno 1,2 g 0,6 g
sodík 0,09 g 0,05 g

Zloženie:

  • kakao: pšeničná krupica, hrachový proteín, 4% kakaový prášok, cukor, kakaové maslo v prášku, vanilková aróma
  • vanilka: ryža, hrachová bielkovina, pohánka, vanilínový cukor (13 %), sušené mlieko, aróma, soľ Táto kaša je vhodná aj pre bezlepkovú diétu, pretože pšeničná krupica - ako sacharidová zložka - je nahradená ryžou a pohánkou.
Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty