Extrifit Rice & Oat Mash 50g

Prémiová ryžová kaša Extrifit ®. Žiadne varenie, všetko studené. 1 porcia = 1 vrecko. Vynikajúci vkus! Rice & Oat Mash je hotová zmes lahodnej ryže ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Prémiová ryžová kaša Extrifit ®. Žiadne varenie, všetko studené. 1 porcia = 1 vrecko. Vynikajúci vkus! Rice & Oat Mash je hotová zmes lahodnej ryže vo forme ľahko rozpustných ryžových vločiek s ovocím, kokosom a čokoládou. Jemná chuť každej príchute je spôsobená prírodnými zložkami. Základom výrobku je 100 % ryža vo forme ľahko rozpustných ryžových vločiek, ktoré tvoria 80 % zdrojov komplexných sacharidov v ryžovo-ovsenej kaši. Ďalších 15 % komplexných sacharidov vo výrobku tvoria ovsené vločky a 5 % pšeničné vločky.

Ryža je absolútnym kráľom komplexných sacharidov v našom športe. Má vynikajúcu chuť, ľahko sa pripravuje a neobsahuje jednoduché cukry. Je to jednoducho ideálna voľba ako najvhodnejší zdroj neskorej energie.

A čo tak ryža, ktorá je hotová za 1 minútu a bez varenia? Ryža, ktorá má presne takú istú výživovú hodnotu ako ryža, ktorej týždenne varíte kilá a musíte umývať riad, mať so sebou vždy ryžovar alebo sporák a kastról? Ryža s vynikajúcou chuťou, pripravená v jednej porcii vo vrecku?

Výhody produktu:

 • žiadne varenie
 • všetko studené
 • príprava trvá 1 minútu
 • polysacharidový komplex: 80% ryže, 15% ovsa a 5% pšeničných vločiek
 • lyofilizované ovocie, kokos, čokoláda - všetko v obrovskom množstve
 • semienka chia
 • vláknina z koreňa čakanky
 • 1 vrecko = 1 porcia

Spoločnosť Extrifit ® prišla s úplne novým radom výrobkov. Ide o špeciálne výrobky určené na prípravu dokonale chutných a zároveň nutrične superhodnotných jedál s receptami vytvorenými aj pre tých najnáročnejších športovcov. Jedným z týchto nových výrobkov je ryžová a ovsená kaša, určená na prípravu ryžovej a ovsenej kaše s ľahkou nadýchanou konzistenciou a sviežou chuťou.

Základom výrobku je 100 % ryža vo forme ľahko rozpustných ryžových vločiek, ktoré tvoria 80 % zdrojov komplexných sacharidov v ryžovo-ovsenej kaši. Ďalších 15 % komplexných sacharidov vo výrobku tvoria ovsené vločky a 5 % pšeničné vločky. Kaša je tiež doplnená o chia semienka a prebiotickú vlákninu inulín z koreňa čakanky. Veľké kúsky lyofilizovaného ovocia a kvalitná čokoláda s absolútnym minimom cukru dodávajú ryžovej kaši fantastickú chuť a vzhľad.

Ryžovo-ovsená kaša je úplne ideálnym zdrojom komplexných sacharidov. Slúži na okamžitú prípravu chutného občerstvenia s vysokou výživovou hodnotou. Kaša je balená v jednorazových 50g vreckách, takže si ju môžete vziať kamkoľvek so sebou a je hotová za okamih. Dobre poslúži ako rýchle a jednoduché občerstvenie pre každého, komu záleží na kvalitnej športovej výžive, nielen pre fitness nadšencov, ale aj pre všetkých športovcov športových disciplín, silových, rýchlostných a vytrvalostných!

Výhody jednorazových tašiek:

 • každú porciu môžete mať s inou príchuťou
 • nemusíte míňať peniaze na veľké a drahé kontajnery
 • skvelé na cesty - pribaľte si do tašky niekoľko vrecúšok s rôznymi príchuťami
 • kúpite si toľko vrecúšok, koľko chcete, a to doslova za pár drobných
 • žiadna príchuť, ktorú nechcete
 • vysypete obsah vrecka do vody, premiešate - a je hotovo - môžete jesť

Ryžová kaša Extrifit® je zložená zo surovín v ich najprirodzenejšej forme a neobsahuje žiadne zbytočné prísady. Jemná chuť jednotlivých príchutí je spôsobená len prírodnými zložkami! Ovocné príchute výrobku - čučoriedka, jahoda a mango - majú skvelú ovocnú chuť vďaka vysokému obsahu lyofilizovaného ovocia (vákuovo zmrazené ovocie, ktoré si zachováva všetky vitamíny, prirodzenú chuť a farbu). Čokoládová príchuť obsahuje kúsky pravej kvalitnej čokolády a kokosová príchuť obsahuje 100 % prírodný strúhaný kokos. Obsah pridaného cukru (sacharózy) v ovocných príchutiach je len 1,2 g na jednu porciu a v čokoládovej príchuti je napriek úžasnej čokoládovej chuti len 2,4 g na jednu porciu! Ide výlučne o kvalitný prírodný hnedý cukor, ktorý sa používa na spojenie ovsených a pšeničných vločiek a dosiahnutie príjemnej chrumkavosti pri konzumácii.

Výživové hodnoty:

50 g Čokoláda jahoda čučoriedky mango kokosový orech
energetická hodnota 761 kJ/181 kcal 748 kJ/178 kcal 743 kJ/177 kcal 753 kJ/179 kcal 811 kJ/193 kcal
proteín 4,9 g 4 g 3,9 g 3,9 g 3,8 g
sacharidy 31 g 36 g 35 g 36 g 32 g
- z toho cukry 2,6 g 2,9 g 2,4 g 3,3 g 1,3 g

Zloženie:

Čokoláda: instantné ryžové vločky, odtučnené kakao, ovsené vločky, cereálne lupienky [ovsené vločky, pšeničné vločky, prírodný trstinový cukor (1,2 g v 1 vrecku), repkový olej, kokos], čokoládové hobliny [sacharóza (1,2 g v 1 vrecku), kakaová hmota, kakaové maslo, sójový lecitín (emulgátor), aróma], chia semienka, inulínové prísady: aróma, sukralóza (sladidlo)

Odporúčané dávkovanie:

 • obsah 1 vrecúška ryžovo-ovsenej kaše (50 g) rozmiešajte v 150 ml vody alebo odstredeného mlieka
 • v priebehu niekoľkých sekúnd je kaša hotová
 • určené na okamžitú spotrebu, neskladujte hotovú kašu

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty