Dr. Zak's Tekuté vaječné bílky - 1kg (970ml)

100% tekuté vaječné bielky, ktoré sa nemusia skladovať v chladničke až do otvorenia! Výhody produktu: Viac ako 10 g vysoko biologicky využiteľných bielkovín na ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

100% tekuté vaječné bielky, ktoré sa nemusia skladovať v chladničke až do otvorenia!

Výhody produktu:

  • Viac ako 10 g vysoko biologicky využiteľných bielkovín na 100 g
  • NULA tuku a NULA cukrov
  • Dlhá skladovateľnosť pri izbovej teplote
  • Žiadny neporiadok pri oddeľovaní žĺtkov na sporáku

Tekuté vaječné bielky sú plne pasterizované 100% čisté tekuté vaječné bielky, ktoré poskytujú viac ako 10 g bielkovín na 100 ml. Ideálne najmä pre tých, ktorí si chcú naplno vychutnať výhody vaječných bielkov bez tuku a cholesterolu, ktoré sa nachádzajú vo vaječných žĺtkoch. Tekuté vaječné bielky sú prirodzeným zdrojom vysokého obsahu bielkovín a nízkeho až takmer nulového obsahu tukov a sacharidov. Vaječné bielka majú vysokú biologickú dostupnosť = to znamená, že tento zdroj bielkovín sa ľahko vstrebáva a je pre telo veľmi užitočný. Vďaka tomu sú naše tekuté vaječné bielka pohodlným a účinným spôsobom, ako zvýšiť celkový denný príjem kvalitných bielkovín v strave.

Ako sa vyrábajú tekuté vaječné bielky?

Naše tekuté vaječné bielky sú 100% z vajec z fariem bez prídavných látok, konzervačných látok, aróm a farbív. Tekuté vaječné bielky oceníte najmä pri príprave omelety, ale môžete ich konzumovať aj priamo z fľaše. Obsahujú viac ako 10 g bielkovín na 100 ml, iba 1,1 g sacharidov a stopové množstvo tuku. Tekuté vaječné bielky sú k dispozícii v 1l fľašiach, čo zodpovedá bielkom z 32 stredne veľkých vajec.

Výživové hodnoty:

100g
Energetická hodnota 50 kcal
Tuk 0,5g

Sacharidy

Z toho cukry

1,1g

1,1g

Proteín 10,2g
Soľ 0,4g

Zloženie:

100% tekuté vaječné bielky.

Ako výrobok skladovať:

Na tienistom a suchom mieste pri teplote do 25 °C a mimo dosahu detí. Tento výrobok sa predáva ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé vlastnosti a nie je liekom. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 3 dní!

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty