Ako zostavujeme naše rebríčky a recenzie?

Pomoc spotrebiteľom pri výbere správnych produktov od roku 2015

Máme za sebou tím zodpovedných redaktorov, z ktorých každý sa zameriava na to, čo ho baví a v čom má najširšie skúsenosti. Nikomu nehovoríme, čo má písať, a nenútime redaktorov do pozitívnych recenzií alebo uprednostňovania populárnych značiek. Predtým, ako niečo uverejníme, strávime nad tým desiatky hodín a výroba našich porovnávacíchNaše porovnania najlepších doplnkov výživy a čiastkové recenzie prechádzajú nasledujúcimi krokmi:

1. Skúmame

Pozeráme sa na aktuálne vedecké dôkazy a snažíme sa pre každý doplnok odvodiť, čo by mal ideálne obsahovať. Dávame si pozor na jednotlivé potenciálne škodlivé prídavné látky, skúmame kvalituAk niečomu nerozumieme, kontaktujeme viaceré autority v oblasti výživy a športových doplnkov.

2. Vyberáme správne výrobky

Hodnotíme výrobky, ku ktorým máme čo povedať. Pri príprave porovnania prechádzame desiatky produktov, ktoré ponúkajú známe obchody a vyberáme tie, ktoré sa nám páčia nielen svojím zložením, ale aj pomerom ceny a kvality.

3. Hodnotíme a porovnávame

Po výbere výrobkov ich navzájom porovnávame, kontrolujeme jednotlivé parametre a tiež testujeme, ako nám výrobky vyhovujú. Naše kritériá sú nastavené úplne objektívne a neuprednostňujeme žiadnu značku. Naša webová stránka funguje na základe provízií od jednotlivých eshopov, takže nemusíme spolupracovať so žiadnou značkou a môžeme si zachovať objektivitu.

4. Píšeme

Keď už vieme, ako sa darí ponúkaným produktom, porovnávame ich a vyzdvihujeme ich prednostiVyzdvihneme ich silné stránky, opíšeme, ako môžete výrobok používať, a poukážeme na všetko, čo považujeme za dôležité.

5. Pravidelne kontrolujeme a aktualizujeme

Keďže trh so športovou výživou je veľmi dynamický, naše porovnania pravidelne aktualizujeme. Občas dostaneme tip na zaujímavé doplnky priamo od vás, občas na niečo narazíme sami. Tak či onak, všetky porovnania časom prechádzame a v prípade potreby ich aktualizujeme.