Orechové maslá 2GO od spoločnosti GymBeam: ideálna desiata na cesty?

Niet pochýb o tom, že orechy by mali mať pevné miesto v jedálničku každého človeka, ktorý sa snaží dodržiavať zásady zdravej výživy. Ak však nemôžete do svojho jedálnička zaradiť orechy ako také, môžu vám pomôcť orechové maslá, ktoré majú široké využitie. a ponúkajú poriadnu porciu kalórií, širokú škálu vitamínov a minerálov, ako aj dostatok bielkovín potrebných na správnu regeneráciu a rast svalov. V tejto recenzii sa pozrieme na orechové maslá 2GO od spoločnosti GymBeam.

Mandlové máslo s kokosem 2GO
Kategória: Maslá, krémy
Chuť
10.0/10
Konzistentnosť
9.0/10
Stráviteľnosť
10.0/10
Zložky
10.0/10
Cena
9.0/10
Celkové hodnotenie
9.6
z 10 bodov

 

Cenová tabuľka pre Mandlové máslo s kokosem 2GO
Obchod
Porovnanie cien
Odkaz
Cena:  € 1,80
Cena:  € 1,80

Dokonalé zloženie je len jednou z mnohých výhod

V prvom rade by sme sa mali pozrieť na zloženie, ktoré je samozrejme veľmi dôležité pri výbere akéhokoľvek výrobku. Treba však poznamenať, že GymBeam vyrába dve rôzne maslá, z ktorých si môžete vybrať. Najzákladnejšou možnosťou je arašidové maslo, ktoré neobsahuje nič iné ako suché pražené arašidy. Okrem toho však GymBeam ponúka aj mandľové maslo s kokosom a bielou čokoládou v podobe tohto praktického vrecúška.Stále si však zachováva bezchybné zloženie - nájdete v ňom naozaj len mandle, kokos a bielu čokoládu. Okrem dokonalého zloženia má však maslo aj ďalšie výhody:

  • Je vhodné na cesty, pretože nezaberá príliš veľa miesta.
  • Obsahuje dostatok kalórií a makroživín v relatívne malom objeme.
  • Má uzatvárateľný obal, takže ho môžete konzumovať postupne.
Orechové maslo 2GO GymBeam Review
Orechové maslá 2GO obsahujú skvelé ingrediencie v praktickom balení.

Dobrá konzistencia a jednoduché používanie

Hoci sa v recenziách občas niekto sťažoval na konzistenciu, my sme tento problém nezaznamenali. Práve naopak - myslíme si, že maslo má perfektnú konzistenciu na to, aby ste ho mohli konzumovať napríklad niekde na túre alebo alebo si ho natrieť napríklad na chlieb či ryžové sendviče. Ale keďže orechové maslá majú tendenciu meniť konzistenciu v závislosti od skladovania teplote, vieme si predstaviť, že napríklad dlhý pobyt v teplotách okolo nulypomerne tuhý, a preto je jeho použitie veľmi problematické, pričomna druhej strane pri vysokých letných teplotách môže byť príliš riedke s olejom na povrchu. S ničím takým sme sa však nestretli. Maslo sa dalo z tuby veľmi pekne vytlačiť, takže nič nebránilo jeho ďalšiemu natieraniu napríklad na pečivo alebo priamej konzumácii z vrecka.

Ako chutí?

Okrem vyššie uvedených výhod ponúkajú orechové maslá 2GO aj skvelú chuť. O čistom arašidovom masle asi nie je čo povedať, je to typické arašidové masloarašidové maslo, ktoré má príjemne výraznú a prirodzenú chuť, ale nič, čo by vás prekvapilo. Mandľové maslo s kokosom a bielou čokoládou má oveľa komplexnejšie zloženieale stále si zachováva skvelú chuť, ktorá je dokonale vyvážená. Dobre sa v ňom snúbi jemná vôňa kokosu s príjemne sladkou bielou čokoládou.a mandle vám dodajú pocit, akoby ste jedli napríklad svoje obľúbené Raffaello.

2GO GymBeam Nut Butter Z
chuťového hľadiska nemáme absolútne nič, na čo by sme sa mohli sťažovať.

Čo si myslíme o cene?

Ak sa pozriete na cenu, zistíte, že v čase písania tejto recenzie má jedno vrecúško orieškov39 korún za čisté arašidové maslo a 49 korún za ochutené arašidové maslo. A to je z nášho pohľadu, vzhľadom na to, že ide prakticky o balenú desiatu obsahujúcu 80 gramov kvalitného masla, skutočne veľmi príjemná cena. Ak by ste sa rozhodli pribaliť si niektoré z najlepších proteínových tyčiniek na trhu, dosť možno by ste mohli napr.zaplatíte ešte viac peňazí a dovolíme si tvrdiť, že tyčinky sú podstatne menej sýte.

Cenová tabuľka pre Mandlové máslo s kokosem 2GO
Obchod
Porovnanie cien
Odkaz
Cena:  € 1,80
Cena:  € 1,80

Záverečné hodnotenie: Má vôbec nejaké nevýhody?

Aby sme celú recenziu zhrnuli, orechové tyčinky 2GO od spoločnosti GymBeam sú ideálnym kamarátom na cesty. Ich balenie je veľmi praktické, vnútri sa nachádza naozaj špičkové zloženie a navyše, čo sa týka pomeru ceny a kvality, maslo tiež nevychádza vôbec zle. Čo sa týka chuti, arašidový variant nie je nijako zvlášť zaujímavý a vzhľadom na absolútne čisté zložky sa nijako nelíši napríklad od klasických masiel z nášho zoznamu najlepších arašidových masiel. Mandľové maslo s kokosom a bielou čokoládou je však iný príbeh - chutí naozaj skvele. a rafinované a musíme oceniť aj to, že nie je zbytočne presladené, ako to býva pri niektorých výrobkoch. Toto maslo preto z celého srdca odporúčame vyskúšať a dovolíme si tvrdiť, že ide o jedno z najchutnejších orechových masiel na trhu.

Prečo nám môžete dôverovať?

Diskusia (0)

Máš tiež skúsenosti s týmto produktom? Podeľ sa o nich napísaním svojej vlastnej recenzie.