Liftor Active: jasná voľba pre kancelárske vybavenie? [recenzia]

O tom, že dlhodobé sedenie škodí nášmu telu, asi netreba dlho diskutovať. Bohužiaľ, v mnohých profesiách sa mu v dnešnej dobe nedá vyhnúť, preto je určite dobré aspoň minimalizovať negatívne účinky, ktoré má sedavé zamestnanie na náš pohybový aparát. Preto sa nám páči značka Liftor, ktorá ponúka napríklad polohovateľné stoly. Vďaka nim môžete pri práci striedať státie a sedenie, čo je pri niekoľkohodinovej práci určite žiaduce.

Liftor Active
Kategória: Iné
Funkčnosť
10.0/10
Dizajn
10.0/10
Kvalita realizácie
10.0/10
Možnosti nastavenia
8.0/10
Cena
4.0/10
Celkové hodnotenie
8.4
z 10 bodov

Teraz sme však mali možnosť vyskúšať ergonomickú stoličku Liftor Active. V rámci tejto recenzie sa s vami podelíme o naše skúsenosti a hodnotenie.

Čo by ste mali vedieť o stoličke Liftor Active?

V prvom rade by sme vám pre úplnosť mali predstaviť, čím je stolička Liftor Active zaujímavá pre potenciálnych zákazníkov. Nemá však zmysel bezmyšlienkovite kopírovať veci, ktoré nájdete na oficiálnej webovej stránke produktu, takže v prvom rade by ste mali vedieť, žeže ide o ergonomickú kancelársku stoličku, ktorá sa môže pochváliť nosnosťou až 150 kilogramov a je vhodná pre postavy vysoké až 185 cm. Samozrejmosťou sú aj podrúčky, pretože ak ste niekedy museli pracovať na stoličke bez nich, budete viete, že po chvíli môžu vaše trapézy a krk začať byť dosť nepohodlné. Stolička má pevné kolieska, takže ju môžete bez problémov presúvať po koberci a jednotlivé častistoličky sú samozrejme nastaviteľné, takže si môžete stoličku upraviť presne podľa svojich preferencií.

Vyskúšajte stoličku Liftor

Zaujímavý dizajn a jednoduchá montáž

Ak rovnako ako my nie ste až tak manuálne zruční, môžeme vás upokojiť. Stolička Liftor Active sa totiž dodáva len v niekoľkých častiach, ktoré musítezostaviť sami, ale v zásade nejde o nič zložité a zvládne to každý. Zaujímavá je však aj finálna konštrukcia stoličky, pretože operadloOperadlo sa skladá z dvoch samostatných častí, ktoré sa môžu pohybovať takmer všetkými smermi. Týmto spôsobom sa vám stolička dokonale prispôsobí. Aj podrúčky ponúkajú rôzne možnosti polohovania a opierka hlavy je nielen nastaviteľnáale aj odnímateľná, takže ju môžete dočasne odstrániť, ak vám pri práci prekáža.

Liftor Aktívne recenzie
Liftor Active ponúka netradičný dizajn, ale maximálnu funkčnosť.

Ako funguje Liftor Active v praxi?

V praxi musíme úprimne priznať, že sme boli zo stoličky Liftor Active nadšení. Oceniť musíme najmä sieťované operadlo, pretože vďaka nemu sa vám pri práci nepotí chrbát. A ak máte kanceláriu bez klimatizácie, najmä v lete, sieťovina vám príde vhod.ako niektoré stoličky s úplne nepriepustným operadlom. Stolička je robustná a naozaj pohodlná aj pri dlhom sedení. Odporúčame však venovať pozornosť odporúčaniu výrobcu, že je vhodná pre používateľov s výškou do 185 cm, pretože v našej redakcii sa pohybujeme okolo tejtovýšky a treba poznamenať, že pre vyššie osoby môže byť opierka krku veľmi nevhodná. Nám však všetko vyhovovalo tak, ako malo, a ak máte navyše nastaviteľný stôl od spoločnosti Liftor, môžete sa rozlúčiť s nepohodlným sedením pri práci.

Aktívny test Liftor
Sieťka na zadnej strane je naozaj praktická.

Ako hodnotíme cenu?

Čo sa týka ceny, v čase poslednej aktualizácie tejto recenzie zaň zaplatíte takmer 10-tisíc korún. Z nášho pohľadu je to samozrejme šťastná stredná hodnota, ale vo všeobecnosti veľmi záleží na tom, na aké využitie stoličku máte. Ak hľadáte výrobok, na ktorom budete sedieť povedzme dve hodiny denne a vaša práca nezahŕňa niekoľko dlhých hodín sedenia na niečomkaždý deň, možno budete spokojní s lacnejším výrobkom, ktorých je veľa. Na druhej strane existuje aj množstvo výrazne drahších stoličiek, a keďže trávime veľa času sedením, vyskúšali sme niekoľko výrazne drahších výrobkov. A treba poznamenať, že Liftor Active je im veľmi dôstojným konkurentom, hoci často stojí podstatne menej. Z hľadiska pomeru ceny a kvality nám teda táto stolička vychádza naozaj skvele, a ak hľadáte skvelý výrobok za slušnú cenu, určite vám ju môžeme odporučiť.

Vyskúšajte stoličku Liftor

 

Záverečné hodnotenie: Oplatí sa ju kúpiť?

Liftor Activ je robustná a pohodlná stolička, ktorá pri správnom zaobchádzaní vydrží naozaj dlho. A aby toho nebolo málo, funkčnosťou a nastavením je porovnateľná s produktmi, ktoré sú mnohonásobne drahšie. Takže za nás má určite zmysel ju vyskúšať a ak ste náhodou (rovnako ako my) v procese vybavovania svojej kancelárie, Liftor Activ by mohol byť naozaj skvelou voľbou.

Prečo nám môžete dôverovať?

Diskusia (0)

Máš tiež skúsenosti s týmto produktom? Podeľ sa o nich napísaním svojej vlastnej recenzie.