Powerlogy Keto Granola: Čo je granola bez sacharidov?

Hoci pred niekoľkými rokmi bola granola pomerne netypickou zložkou, dnes je bežnou súčasťousúčasťou raňajok mnohých nadšencov fitness a zdravého životného štýlu. Existujú, samozrejme, rôzne druhy - od klasických čokoládových cez rôzne karamelové až po atypické granoly s exotickým ovocím. Granola takmer bez sacharidov, ktorú vyrába spoločnosť Powerlogy, však rozhodne nie je typická. A práve preto sme sa rozhodli v tejto recenzii zamerať práve na ňu.

Powerlogy Keto Granola
Kategória: Potraviny
Chuť
9.0/10
Konzistentnosť
10.0/10
Stráviteľnosť
10.0/10
Zložky
10.0/10
Cena
8.0/10
Celkové hodnotenie
9.4
z 10 bodov

 

Cenová tabuľka pre Powerlogy Keto Granola
Obchod
Cena
Odkaz
Cena:  € 9,90

Na úvod treba spomenúť, že výrobky Powerlogy majú svoje miesto aj v našom porovnaní najlepších granúl, ktoré sme nezávisle zostavili na našej webovej stránke. Teraz sa však pozrime na samostatnú recenziu.

Čo obsahuje Upgraded Keto Granola?

Na úvod tejto recenzie sa samozrejme oplatí pozrieť na zloženie Upgraded Keto Granoly. Pre úplnosť je vhodné dodať, že hoci ju na účely tejto recenzie označujeme ako bezsacharidovú, nejaké sacharidy samozrejme obsahuje. V porovnaní s konkurenciou je to však veľmi málo - v sto gramoch výrobku by ste našli len približne 8 gramov sacharidov, ktorých zdrojom sú predovšetkým lyofilizované jahody. Okrem nich však granolu tvoria najmä kokosové vločky, mandle, slnečnicové semienka, tekvicovésemienka chia, vláknina z čakanky, makadamové orechy a soľ.

Samozrejme, z pohľadu recenzentov nemáme takémuto zloženiu čo vytknúť - granola neobsahuježiadne pridané cukry, žiadne pridané škodlivé tuky ani nič podobné. Powerlogy skrátka pri tomto doplnku vsádza na prírodné ingrediencie a pre nás to rozhodne má zmysel.

Upgraded Keto Granola od Powerlogy Review
Titulok

 

Aké je využitie granoly?

Keďže sa granola skladá predovšetkým zo spomínaných orechov a semienok, je prirodzene dosť kalorická. A vzhľadom na to je dobré ju používať ako výdatné raňajky - stačí si napríklad pridať trochu granoly k raňajkám.alebo grécky jogurt, prípadne môžete použiť niektorú z rastlinných alternatív. Keďže však granola dodáva veľa kalórií v relatívne malom objeme, môžete ju použiťMôžete ju použiť aj ako občerstvenie na túre alebo ju pridať do rôznych smoothies.

Ako chutí keto granola?

Ak máte pocit, že granola bez sacharidov nikdy nemôže chutiť dobre, určite odporúčame vyskúšať Keto Granolu od Powerlogy, pretože vás od prvého sústa presvedčí o opaku. Musíme oceniť skvelý pomer jednotlivých zložiek, ktorý zaručuje, že žiadna z ingrediencií v zmesi chuťovo nedominuje. Vyvážená chuť je navyše úplne prírodná, čo je logické vzhľadom na to, že granola neobsahuje žiadne vysoko spracované priemyselné potraviny. Okrem toho treba dodať, že granola (v súlade s očakávaniami) nie je zbytočne sladká, čo nám naozaj vyhovovalo. Ak dávate prednosť sladkým raňajkám, ideálnym riešením je pridať jogurt a granoluovocie, ktoré vám tiež pomôže dobre naštartovať deň.

Ako hodnotíme cenu?

V čase písania tejto recenzie stojí balenie 350 gramov keto granoly približne 250 korún. A hoci v porovnaní s niektorými konkurenčnými výrobkami uvedenými v rámci nášho porovnania najlepšiegranoly, sa cena môže zdať relatívne vysoká, je dôležité si uvedomiť, že odráža vysoké náklady na jednotlivé ingrediencie. Ak totiž polovicu granoly tvoria napríklad relatívne lacné ovsené vločky, výrobca môže ísť s cenou relatívne nízko. Keďže však keto granolu tvoria prevažne orechy a semienka (plus lyofilizované ovocie, ktoré je samozrejme je tiež drahé na výrobu), musí byť jasné, že aj konečná cena bude o niečo vyššia. Ak skonzumujete napríklad 30 gramov granoly na porciu, dovolíme si tvrdiť, že cena je skutočne veľmi príjemná.

Cenová tabuľka pre Powerlogy Keto Granola
Obchod
Cena
Odkaz
Cena:  € 9,90

Oplatí sa vyskúšať?

Keto Granola ponúka perfektné ingrediencie, skvelú chuť, jednoduché použitie a v konečnom dôsledku aj pomerne príjemnú cenu. Či už držíte keto diétu, alebo sa len snažíte obohatiť svoj jedálniček o ingrediencie, ktoré bežne nemajú vo vašom jedálničku pevné miesto, Upgraded Keto Granola je skvelou voľbou, ktorú môžeme len odporučiť.

Prečo nám môžete dôverovať?

Diskusia (0)

Máš tiež skúsenosti s týmto produktom? Podeľ sa o nich napísaním svojej vlastnej recenzie.