GymBeam Yummies: čo sú probiotiká vo forme želé? [recenzia]

Vo všeobecnosti sa väčšina doplnkov dodáva buď vo forme prášku, alebo kapsúl. Ak ste si pozreli napríklad naše porovnanie najlepších probiotík, neprekvapí vás, že všetky produkty sa dodávajú v spomínaných kapsulách. GymBeam však svojím produktom vo forme želé tieto zaužívané predstavy rúca. Je to však dobrá voľba? Ako vlastne takéto želé chutí? A môže z hľadiska zloženia konkurovať najlepším výrobkom na trhu? Na to sa pozrieme v tejto nezávislej recenzii.

Probiotika Yummies
Kategória: Iné
Chuť
10.0/10
Konzistentnosť
10.0/10
Stráviteľnosť
10.0/10
Zložky
9.0/10
Cena
9.0/10
Celkové hodnotenie
9.6
z 10 bodov

 

Cenová tabuľka pre Probiotika Yummies
Obchod
Cena
Odkaz
Cena:  € 8,95

Čo obsahujú probiotiká Yummies?

Probiotiká Yummies sa skladajú predovšetkým z Bacillus coagulans, jedného z veľmi dôležitých probiotických kmeňov, ktoré pozitívne ovplyvňujú náš mikrobióm. A ako sme spomínali v našom samostatnom článku, práve mikrobióm je zodpovedný za optimalizáciu nášhonášho čreva, trávenie vlákniny a podľa niektorých štúdií môže dokonca ovplyvňovať zdravie mozgu a srdca. Konkrétne v prípade probiotík Yummies dostanete až 5 miliárd živýchCFU, čo je podstatne viac ako v prípade mnohých konkurenčných doplnkov stravy. Na druhej strane treba poznamenať, že drobnou nevýhodou je, že v tomto želé je zastúpený len jeden kmeň baktériíkeďže produkty s väčšou rozmanitosťou kmeňov môžu byť v niektorých prípadoch lepšou voľbou. Hoci želatínové cukríky zvyčajne nie sú vhodné pre vegetariánov, GymBeam Yummies môžu používať aj vegáni, čo tiež považujeme za veľké plus.

Probiotiká Yummies recenzia, test, hodnotenie
Probiotické cukríky Yummies majú množstvo výhod. Zdroj: Gymbeam.cz

Ako užívať probiotiká Yummies?

Užívanie probiotík Yummies je relatívne jednoduché, pretože stačí, ak si každý deň dáte 2 želé a môžete začať. Úprimne, podľa chuti by ste pravdepodobne ani nepoznali, že ide o probiotiká. A dá sa povedať, že ak užívate viacero rôznych doplnkov a značné množstvoz nich je napríklad v tabletách, sú želé príjemnou zmenou, pretože ich nemusíte nutne zapíjať vodou. Práve vďaka tomu je ich užívanie pohodlné a nám sa veľmi páčilo.

Pre koho sú vhodné?

Keďže probiotiká Yummies netreba prehĺtať, sú skvelou alternatívou k bežným tabletám a navyše chutia vynikajúco, pretožemajú višňovú príchuť (ktorá vďaka prírodnej višňovej príchuti nepôsobí umelo). Probiotiká nepoužívame pravidelne, ale len vo výnimočných prípadoch. Preto je vhodné poznamenať, že sú dôležité napríklad pri užívaní antibiotík, pri pocite nadúvania žalúdka alebo pri užívaníalebo v situáciách, keď napríklad cestujete do iných krajín a ste vystavení inej strave, než na akú ste bežne zvyknutí.

Probiotiká Yummies recenzia, test, hodnotenie
Čerešňové želé je veľmi príjemnou zmenou oproti kapsuliam.

Čo hovoríme na cenu?

Balenie týchto probiotík obsahuje 60 kusov želé, čo zodpovedá jednému mesiacu. V čase písania tejto recenzie stojí toto balenie 239 korún, čo je cena porovnateľná s konkurenčnými výrobkami na trhu. Treba však dodať, že mnohé z produktov zastúpených v našom porovnaní najlepších probiotík za túto cenu ponúkajú balenie na dva mesiace. Avšak vzhľadom na to, že probiotiká nemusia mať v suplementácii svoje pevné miesto, určite nie je nevyhnutné mať doma niekoľkomesačnú zásobu. Veľkosť balenia GymBeam je preto úplne v poriadku, hoci cena je trochu náročnejšiaako to, na čo sme od tejto spoločnosti zvyknutí, ale stále nie je mimo cenového priemeru.

Cenová tabuľka pre Probiotika Yummies
Obchod
Cena
Odkaz
Cena:  € 8,95

Záverečné hodnotenie: probiotiká, ktoré stoja za vyskúšanie

GymBeam Yummies je nové probiotikum, ktoré ponúka relatívne dobrý pomer ceny a kvality, skveléChutia skvele, a keď je ich použitie opodstatnené, skutočne fungujú. Preto ich rozhodne odporúčame vyskúšať.

Prečo nám môžete dôverovať?

Diskusia (0)

Máš tiež skúsenosti s týmto produktom? Podeľ sa o nich napísaním svojej vlastnej recenzie.