BrainMax Natural Melatonin 120 kapsúl

BrainMax: NATURAL MELATONIN, 120 rastlinných kapsúl NATURAL MELATONIN s obsahom šťavy z čerešne višňovej (Prunus Cerasus) pre zlepšenie kvality spánku. Obsahuje naturálnu obdobu melatonínu, ktorá, ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

BrainMax: NATURAL MELATONIN, 120 rastlinných kapsúl

NATURAL MELATONIN s obsahom šťavy z čerešne višňovej (Prunus Cerasus) pre zlepšenie kvality spánku. Obsahuje naturálnu obdobu melatonínu, ktorá, na rozdiel od melatonínu syntetického, nenarúša jeho vlastnú prirodzenú tvorbu v organizme.

Melatonín, hormón spánku, je látka telu vlastná, ktorú produkuje šuškovité teliesko (epifýza), drobná žľaza nachádzajúca sa v mozgu. S vekom sa schopnosť produkcie melatonínu postupne znižuje, čo sa premieta predovšetkým v znižovaní dĺžky. Pre tých, ktorí veľa cestujú, má navyše ešte ďalšiu výhodu, napomáha znižovať subjektívny pocit jet lagu (únavy spojenej s časovým posunom). V neposlednom rade ide aj o silný antioxidant.

Kvalitný spánok je kľúčový faktor pre celkové fyzické i duševné zdravie a neznamená vyspávať si 8 až 10 hodín. Dôležitá je jeho hĺbka a procesy, ktoré počas neho v našom tele prebiehajú. Viac v článku o melatoníne.

Produkt je vhodný pre všetkých jedincov zameraných na:

  • kvalitu spánku
  • regeneráciu
  • anti-aging

 

Skvalitnenie vášho spánku nie je jediným efektom dostatočnej saturácie melatonínom. Viac si môžete prečítať v našom článku o tom, aké pozitívne účinky nám melatonín prináša.

 

Zloženie:

Počet dávok v balení: 60
2 kapsule
% RHP*
Prunus Cerasus (šťava z višne)
1200 mg
nestanovené
*% referenčné hodnoty príjmu vitamínov a minerálnych látok.

Odporúčaná denná dávka zodpovedá dvom kapsulám.

Ďalšie látky: maltodextrín v zanedbateľnom množstve. Kapsula je vyrobená z celulózy.

Dávkovanie: 2 kapsule 30 minút pred spaním. V prípade rannej únavy znížte dávku iba na 1 kapsulu.

Veľkosť balenia: 120 vegánskych kapsúl

Skladovanie: Pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste.

Upozornenie: Skladovať mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Produkt nie je vhodné užívať pred vedením dopravného prostriedku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Dodržujte zdravý životný štýl.

 

Vyrábané v Českej republike, ako zákazková výroba pre firmu Votamax s, r. o.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty