Nutrisslim Collagen Joint Care with Fortigel 140 g

Komplexná podpora kĺbov obsahujúca patentované kolagénové peptidy Fortigel® doplnené o MSM, vitamín C a šípky pre optimálnu syntézu kolagénu. Ako výrobok funguje? Vedecky bol ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Komplexná podpora kĺbov obsahujúca patentované kolagénové peptidy Fortigel® doplnené o MSM, vitamín C a šípky pre optimálnu syntézu kolagénu.

Ako výrobok funguje?

Vedecky bol preukázaný účinok kolagénových peptidov Fortigel® na kĺbovú chrupavku (viac informácií nájdete na stránke eFIA.com). Fortigel obsahuje kolagén typu 2, ktorý sa v najväčšom množstve nachádza v chrupavke. Tie sa vekom alebo nadmernou fyzickou námahou oslabujú, preto je dôležitá suplementácia kolagénom.

MSM alebo metylsulfonylmetán obsahuje síru, ktorá je podobne ako kolagén dôležitým stavebným prvkom ľudských tkanív.

Vitamín C je antioxidant, ktorý ovplyvňuje syntézu kolagénu. Jeho zdrojom sú aj šípky.

Zloženie v 10 g: Kolagénové peptidy Fortigel B (hovädzie mäso) (50 %), MSM prášok (metylsulfonylmetán) (31,5 %), šípkový prášok (Rosa canina) (10 %), pomarančová aróma (5 %), protihrudkujúca látka bambusová vláknina, vitamín C (kyselina L-askorbová) 100 mg (125 % referenčnej hodnoty príjmu vitamínov a minerálnych látok), sladidlo steviol-glykozidy (0,5 %).

Odporúčané dávkovanie

  • 10 g (približne 2 čajové lyžičky) denne. Zmiešajte v pohári vody, nechajte 2 minúty rozpúšťať. S 10 g výrobku prijmete 5 g kolagénových peptidov Fortigel.

Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, konzultujte s lekárom. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Ochutený doplnok stravy.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty

Nie