Czech Virus ZMA MAX 90 kapslí

Čo je ZMA MAX? Prírodná anabolická formula priamo a účinne podporuje regeneráciu svalov po cvičení a podporuje hlboký a zdravý spánok. ZMA obsahuje najsilnejšiu kombináciu ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Čo je ZMA MAX?

Prírodná anabolická formula priamo a účinne podporuje regeneráciu svalov po cvičení a podporuje hlboký a zdravý spánok.

ZMA obsahuje najsilnejšiu kombináciu zinku a horčíka, ktorá je v súčasnosti dostupná na trhu. Ide o špeciálnu zmes, ktorá je vedecky navrhnutá. ZMA je tiež obohatený o vitamín B6.

Ako teda tento najpredávanejší produkt na zvýšenie hladiny testosterónu funguje? Zinok je tu zahrnutý, pretože podporuje syntézu bielkovín, pozitívne ovplyvňuje metabolizmus cukrov, tukov a bielkovín a udržiava úroveň rastu svalovej hmoty v tele. Horčík je tu obsiahnutý na posilnenie podpory syntézy bielkovín zinkom, podporu metabolizmu a zlepšenie funkcie imunitného systému. A nakoniec je tu vitamín B6, ktorý bol pridaný pre lepšie vstrebávanie a využitie zinku a horčíka, aby vaše telo dostalo to najlepšie!

ZMA je jedným z najobľúbenejších doplnkov stravy vďaka svojej čistote a účinnosti. Tento jedinečný prípravok by sa mal užívať približne 30 minút pred spaním, aby sa dosiahli optimálne výsledky nalačno.

Aké je zloženie ZMA MAX?

Citrát zinočnatý: Podporuje syntézu bielkovín, funkciu pečene a obličiek a ovplyvňuje nepravidelný metabolizmus tukov. Napomáha vylučovaniu testosterónu a má antioxidačné vlastnosti.

Citrát horečnatý: Podporuje svalovú aktivitu a syntézu bielkovín. Posilňuje imunitu a podieľa sa na procese termoregulácie.

Vitamín B6: Podporuje metabolizmus a imunitu. Pomáha pri koncentrácii a má pozitívny vplyv na svalové kŕče.

Zloženie v 1 kapsule:

Citrát horčíka 836 mg
- z toho obsah horčíka 125 mg 33% DDD*
Citrát zinočnatý
- z toho obsah zinku 5 mg 50% DDD*
Vitamín B6 4 mg 280% DDD*

Ďalšie zložky: želatínová kapsula, maltodextrín

Odporúčané dávkovanie:

Užívajte 2-3 kapsule približne 30 minút pred spaním. Užívajte 30-30 minút 30 minút 30 minút po spánku a zapite dostatočným množstvom vody! Nikdy neprekračujte dennú dávku!

Upozornenie. Nevhodné pre deti, mladistvých do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty

Nie