Cocoxim kokosová voda 330ml

Kokosová voda z najlepších mladých zelených kokosových orechov. Neobsahuje konzervačné látky, umelé farbivá ani tuky. Nie je vyrobený z koncentrátu. Odkiaľ pochádzajú naše kokosové ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Kokosová voda z najlepších mladých zelených kokosových orechov. Neobsahuje konzervačné látky, umelé farbivá ani tuky. Nie je vyrobený z koncentrátu.

Odkiaľ pochádzajú naše kokosové orechy?

Naše kokosové orechy pochádzajú z vlastnej ekologickej farmy v regióne Ben Tre vo Vietname, ktorý sa nachádza v delte rieky Mekong. Miestne jedinečné prírodné podmienky vytvárajú ideálne prostredie na pestovanie kokosových orechov najvyššej kvality. Na farme sa nepoužívajú žiadne hnojivá ani chemické pesticídy.

Prečo piť kokosovú vodu

Kokosová voda má nespočetné množstvo zdravotných výhod. Je ideálnym zdrojom tekutín a energie a hodí sa napríklad po dlhom tréningu alebo pri chudnutí. Neobsahuje žiadne chemikálie a má nízky obsah cukru. Okrem toho má upokojujúci a hydratačný účinok na pokožku a spomaľuje jej starnutie. Je tiež ideálny na doplnenie tekutín po kocovine.

Body:

  • Bez pridaného cukru
  • Nikdy nie z koncentrátu
  • Žiadny cholesterol
  • Bez lepku
  • Žiadna genetická modifikácia
  • Žiadne stabilizátory
  • Ručne zbierané a plnené do fliaš priamo pri zdroji

Skladovanie : Skladujte pri teplote od 3 °C do 25 °C. Po otvorení spotrebujte do 3 dní. Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Výživové hodnoty

v 100 ml
Energetická hodnota 64 kj
15 kcal
Tuky 0 g
Z toho nasýti 0 g
Sacharidy 4 g
Z toho cukry 3 g
Proteín 0 g
Soľ 40 mg

Zloženie:

100% kokosová voda

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty