Nebbia NEBBIA BOYS tričko 171

Jednoduché. Nadčasové. Medzisektorové. To je kolekcia Limitless, ktorú sme vyvinuli spolu s našimi športovcami. Pýtali sme sa ich, čo potrebujú, aké oblečenie im pomôže zabudnúť ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Jednoduché. Nadčasové. Medzisektorové. To je kolekcia Limitless, ktorú sme vyvinuli spolu s našimi športovcami. Pýtali sme sa ich, čo potrebujú, aké oblečenie im pomôže zabudnúť na všetko a sústrediť sa len na svoj cieľ. A výsledok? To najlepšie je späť, inovované, premyslenejšie. Nová kolekcia je oslavou pravej fitness!

Toto tričko má niekoľko výhod. Použitý materiál - 100 % bavlna s vyššou gramážou - a voľnejší strih zaručujú, že dokonale sedí na hrudi a zvýrazňuje prsné svaly aj chrbát. Dĺžka rukávov tiež nie je náhodná, ale ich ukončenie v strede bicepsu dodáva rukám mohutnejší vzhľad.

Nezáleží na tom, či ste na vrchole tréningu, ale nemáte náladu na úplne vypasované tričko, alebo ste mimo sezóny. Nezáleží ani na tom, či práve začínate, alebo je to váš 260. tréning v tomto roku. Vďaka tomuto strihu sa budete cítiť a vyzerať dobre bez ohľadu na okolnosti. Pre skutočného muža, pre každý typ postavy.

A piatimi nášivkami NEBBIA, ktoré sú prierezom našej histórie a tvoria príbeh našej značky, vám chceme poďakovať, že ste s nami zostali - rovnako húževnatí a vytrvalí ako my :)

V bodoch:

  • pravidelný strih
  • voľnejší lem
  • dlhšie rukávy na zvýraznenie bicepsu
  • 5 originálnych nášiviek s logom NEBBIA

Starajte sa o svoje oblečenie a o planétu :)

  • Perte pri nižších teplotách s oblečením rovnakej farby, nenechávajte ho vo vode
  • Nežehlite ani nepoužívajte sušičku
  • Nepoužívajte zmäkčovač tkanín
  • Ak už oblečenie nechcete, recyklujte ho alebo darujte :)
Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty