Nebbia Viac ako základné!

Dokonalá kombinácia fitness a módy! Odlíšte sa a určujte s nami trendy. Maximálne pohodlné tričko v exkluzívnom dizajne je presne ten kúsok oblečenia, vďaka ktorému ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Dokonalá kombinácia fitness a módy! Odlíšte sa a určujte s nami trendy. Maximálne pohodlné tričko v exkluzívnom dizajne je presne ten kúsok oblečenia, vďaka ktorému budete vyzerať dokonale a cítiť sa rovnako!

Moderný slim fit strih v kombinácii s kvalitným materiálom dokonale zvýrazní vaše svaly! Toto jedinečné štýlové tričko s dlhým rukávom je kúsok oblečenia, v ktorom sa budete cítiť skvele nielen pri cvičení, ale môžete ho používať aj na bežné nosenie. Zaujímavý detail v podobe potlače NEBBIA vo farbe trička na hrudi a úplne minimalistické malé "N" na boku robia z tohto trička ľahko kombinovateľný a maximálne trendy kúsok. Navrhnuté tak, aby spĺňali vaše najvyššie nároky na pohodlie a kvalitu materiálu, s detailmi prepracovanými k absolútnej dokonalosti!

Kolekcia Fitness meets fashion má jasné posolstvo. Naša dizajnérska dielňa vytvorila kúsky, ktoré sú dokonalou kombináciou športového oblečenia s najnovšími módnymi trendmi. Sú štýlové a pohodlné zároveň, ideálne nielen na cvičenie, ale aj na bežný deň v meste alebo dokonca na večierok. Módne farby, mäkké a pružné materiály a neuveriteľne prepracované detaily. Toto sú hlavné prvky novej línie.

Ak máte radi minimalistický dizajn a jednoduché farby, toto tielko si zamilujete! Nerozdeľujte svoje oblečenie na telocvičňu alebo mesto, poďte s nami určovať trendy vo fitness oblečení, v ktorom budete vyzerať skvele za každých okolností!

Body:

  • štíhly strih
  • exkluzívny dizajn
  • Potlač vzoru NEBBIA na hrudi
  • okrúhly výstrih
  • prispôsobivý strečový materiál
  • malé logo "N" na boku
Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty