EXTRIFIT Peptides Arginine 500 100 tablet

Arginínové peptidy! Najvyššia možná absorpcia, maximálne prekrvenie svalov. Ste naozaj náročný spotrebiteľ produktov športovej výživy, pokročilý cvičenec, ktorý intenzívne trénuje niekoľkokrát týždenne a chcete špičkový ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Arginínové peptidy! Najvyššia možná absorpcia, maximálne prekrvenie svalov. Ste naozaj náročný spotrebiteľ produktov športovej výživy, pokročilý cvičenec, ktorý intenzívne trénuje niekoľkokrát týždenne a chcete špičkový produkt s obsahom najlepšie vstrebateľnej formy arginínu? Vyberte si peptidy Arginín. Nová forma arginínu, peptidy Arginín, sa vytvára procesom, ktorý kombinuje voľnú formu L-arginínu s peptidmi izolovanými zo srvátky pomocou frakcionácie a separačných technológií. Peptidová forma arginínu vyniká vynikajúcou a rýchlou absorpciou. Tým sa zabezpečí maximálny účinok tejto formy arginínu. Vyskúšajte to a porovnajte rozdiel!

Čerpadlo, krvný obeh, tvorba oxidu dusnatého! Základ suplementácie každého kulturistu. Mimoriadne silný arginín vo forme peptidu. V jednej kapsule Peptides Arginine od spoločnosti Extrifit sa nachádza 500 mg peptidov arginínu. V súčasnosti sa táto forma arginínu považuje za najkvalitnejšiu, s najvyššou účinnosťou a absorpciou.

Čo robia arginíny?

Prekrvujú svaly. Nie je nič márnejšie ako nevýrazný, mdlý tréning bez pocitu roztrhaných a plných svalov. Ale prietok krvi neznamená len príjemný pocit napumpovaných svalov počas tréningu, hoci tento pocit je na nezaplatenie, však? Prietok krvi a napumpovanie svalových vlákien je okrem príjemného pocitu tvrdosti precvičovaného svalu mimoriadne dôležité aj preto, že svaly v tomto posilnenom krvnom obehu dostávajú dôležité živiny, vďaka ktorým sa sval regeneruje, posilňuje a rastie! Preto nezabudnite pred, počas a po tréningu užívať Aminogel, BCAA GT+, Hydro Amino, AminoFree Peptides, Gluta Pure, čo sú látky, ktoré sval potrebuje na rast, spolu s arginínom. Nebolo by dobré len prekrvovať svaly silným arginínom, musíte ich aj kŕmiť. Extrifit má samozrejme všetky tieto rastové látky v ponuke.

Teraz máte možnosť dávkovať arginínové peptidy podľa svojich individuálnych potrieb. Predtréningovú dávku (NO) môžete zvýšiť ďalšími gramami arginínu vo forme peptidov. Peptidy Arginín sú tiež ideálnym doplnkom na podporu krvného obehu pri večernom tréningu, keď nie sú vhodné kofeínové NÓKY (kofeín stimuluje a môže narušiť zaspávanie a spánok).

Peptides Arginine obsahuje 500 mg peptidov arginínu v každej kapsule. Každá kapsula je potlačená logom Extrifit®, ktoré je znakom originality a dôkazom, že kapsule boli vyrobené v našom výrobnom závode. Všetky naše výrobky v kapsuliach sa budú časom vyrábať v týchto originálnych tlačených kapsuliach. Tlač kapsúl je minerálna, prírodná.

Venujte pozornosť ďalším formám arginínu Extrifit - Arginine AKG 1000 mg (voľný arginín v kombinácii s alfa-ketoglutarátom) a Arginine 1000 mg (voľná forma arginínu).

Peptidy Arginín je najpokročilejšia forma arginínu, ktorá je dnes dostupná na trhu. Kombinuje voľnú formu L-arginínu s peptidmi izolovanými zo srvátky pomocou frakcionácie a separačných technológií, čím zabezpečuje maximálnu účinnosť tejto formy.

L-arginín je aminokyselina, ktorá sa tradične používa najmä v silových športoch. Napumpovanie svalov nie je len o tom, aby ste sa počas tréningu cítili dobre. Napumpovanie svalov znamená lepší prietok krvi a tento lepší prietok krvi znamená rýchlejší a intenzívnejší prísun živín do svalov - samozrejme, ak máte kvalitnú stravu. Lepší prísun živín do svalov vám poskytne viac energie na tréning, a tým aj lepší výkon počas tréningu a vo fáze odpočinku, keď môže výrazne pomôcť regenerácii svalov po cvičení.

Veľkou výhodou peptidov Arginín je absolútne presné dávkovanie arginínu a veľmi rýchla stráviteľnosť a vstrebateľnosť, ktorá je zabezpečená tým, že peptidy sú v kapsulách a nie v tabletách. Aby trávenie prebiehalo hladko, nezabudnite kapsuly zapiť dostatočným množstvom vody.

Odporúčané dávkovanie:

  • začiatočníci a ľudia s telesnou hmotnosťou do 80 kg: užívajte maximálne 2 kapsule Peptides Arginine denne
  • pokročilí a nad 80 kg: užívajte maximálne 4 kapsule denne
  • dávkovanie závisí od telesnej hmotnosti a intenzity tréningu
  • pred tréningom

Upozornenie. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 oC, starostlivo uzavreté, chráňte pred priamym slnečným svetlom a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je vhodný pri metabolických poruchách so zvýšenou hladinou arginínu. Nevhodné pre diabetikov a osoby s ochorením dýchacích ciest (napr. astmou), srdca, ciev, pečene a obličiek a s poruchami krvného tlaku. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty