Reflex Nutrition BCAA 200 tablet

BCAA sú aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA) - L-leucín, L-izoleucín a L-valín, ktoré patria medzi najdôležitejšie esenciálne aminokyseliny v atletike a silových športoch. Ich obsah ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

BCAA sú aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA) - L-leucín, L-izoleucín a L-valín, ktoré patria medzi najdôležitejšie esenciálne aminokyseliny v atletike a silových športoch. Ich obsah predstavuje 33 % celkového obsahu svalových bielkovín. Niektorí odborníci sa domnievajú, že silový tréning môže zvýšiť potrebu leucínu v tele až o 240 %.

Dávkovaním BCAA spoločnosti Reflex Nutrition pred a po tréningu môžete výrazne zvýšiť retenciu dusíka, naštartovať budovanie svalov a následne chrániť svalové vlákna pred stresom a traumou z náročného tréningu. BCAA sú vo voľnej forme, v najlepšom pomere, v kombinácii s vitamínom B6.

Vitamíny a minerály v 1 kapsule:
Vitamín B6 - pyridoxín 0.2 mg

Aminokyseliny v 1 kapsule:
L-izoleucín 125 mg
L-leucín 250 mg
L-Valín 125 mg


Zložky:

v 1 želatínovej kapsule: L-leucín, L-izoleucín, L-valín, pomocná látka mikrokryštalická celulóza, pomocná látka maltodextrín, pomocná látka stearan horečnatý, pyridoxín hydrochlorid. *nevhodné pre vegetariánsku stravu.

Odporúčané dávkovanie:

Užite 6 kapsúl 30 - 40 minút pred tréningom a ďalších 6 kapsúl ihneď po tréningu. **1 dávka zodpovedá 6 kapsulám. 6 kapsúl.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nevhodné pre osoby mladšie ako 16 rokov.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty