Viridian L-Theanine and Lemon Balm

L-Theanine & Lemon balm možno odporučiť všetkým, ktorí sa zameriavajú na celkové upokojenie, relaxáciu, potlačenie nervozity a zlepšenie kvality spánku, ako aj zlepšenie ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

L-Theanine & Lemon balm možno odporučiť všetkým, ktorí sa zameriavajú na celkové upokojenie, relaxáciu, potlačenie nervozity a zlepšenie kvality spánku, ako aj zlepšenie kognitívnych funkcií - pamäte, učenia, pozornosti..

Tento doplnok kombinuje teanín, látku obsiahnutú v zelenom čaji, s extraktom z listov medovky. Spolu tvoria veľmi účinný a silný doplnok, ktorý je veľmi potrebný najmä v dnešnej hektickej a stresujúcej dobe.

Produkt je vhodný pre všetkých jednotlivcov zameraných na:

  • Celkové upokojenie, relaxácia, potlačenie nervozity
  • Zlepšenie kvality spánku
  • Jemná stimulácia
  • môže sa užívať počas dňa

Zloženie v 1 vegetariánskej kapsule:

medovka lekárska (listy) (Melissa officinalis) 300 mg extrakt zodpovedajúci 1500 mg medovky lekárskej, ktorý obsahuje 5 % kyseliny rozmarínovej, L-theanín 200 mg, rastlinná kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza).

Odporúčané dávkovanie:

  • Užívajte 1 - 2 kapsule denne s jedlom alebo podľa odporúčania lekára

Upozornenie : neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pokiaľ použitie výrobku neodporučí lekár. Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu detí a slnečného svetla. Vhodné pre vegánov.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty