Biolive Olivový olej 200 ml

Prírodný extra panenský olivový olej v spreji. Praktická pomôcka do každej kuchyne. Rovnomerná aplikácia a presné dávkovanie. Vhodný na studenú aj teplú kuchyňu, na ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Prírodný extra panenský olivový olej v spreji. Praktická pomôcka do každej kuchyne. Rovnomerná aplikácia a presné dávkovanie. Vhodný na studenú aj teplú kuchyňu, na marinovanie a ochucovanie mäsa, zeleniny, syrov, stredomorskú alebo taliansku kuchyňu, grilovanie, dochucovanie a pečenie. Skrátka, môžete ho používať všade tam, kde sa používa bežný olivový olej.

Biolive je 100% prírodný extra panenský olivový olej v spreji

Použitie:

  • Praktické a presné dávkovanie. Rovnomerné použitie. Vhodné na studenú aj teplú kuchyňu
  • Môže sa používať na varenie, pečenie, vyprážanie, grilovanie a prípravu šalátov. Vhodné na mäso, zeleninu, ryby, morské plody a cestoviny.
  • Pred použitím dobre pretrepte a nastriekajte na studenú panvicu alebo jedlo zo vzdialenosti približne 20 cm. Nepoužívajte v blízkosti otvoreného ohňa!
  • Skladujte pri izbovej teplote nad 20 stupňov Celzia! Obsah 200 ml.

Výživové hodnoty:

v 100 ml
Energetická hodnota 3450 kJ
824 kcal
Tuky 91,6 g
Z toho nasýti 12,6 g
Sacharidy 0 g
Z toho cukry 0 g
Proteín 0 g
Soľ 0 g

Zloženie:

100% extra panenský olivový olej, zmes propánu a butánu.

Varovanie:

Extrémne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom a pri zahrievaní môže prasknúť! Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi vznietenia. Zákaz fajčenia. Po použití ho neprepichujte ani nepáľte. Nestriekajte do otvoreného ohňa alebo iných zdrojov vznietenia. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám vyšším ako 50 stupňov Celzia. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Recyklácia: Prosíme, recyklujte kontajnery do kovových nádob. Ide o recyklovaný hliník, ktorý sa opätovne spracuje a použije na iné účely, a je to jediný spôsob, ako budeme schopní dlhodobo udržať trend nahrádzania plastových nádob hliníkovými. Ďakujem

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty