Czech Virus Choconut 200g

ChocoNut je absolútnou novinkou medzi orechovými krémami značky Czech Virus®. Výrobok je založený na rovnakej filozofii používania len kvalitných zložiek bez zbytočností, ale od našich ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

ChocoNut je absolútnou novinkou medzi orechovými krémami značky Czech Virus®. Výrobok je založený na rovnakej filozofii používania len kvalitných zložiek bez zbytočností, ale od našich existujúcich krémov sa líši najmä konzistenciou. Najviac pripomína známu lieskovoorieškovú nátierku, ale líši sa veľmi nízkym obsahom cukru (2,5 g na 100 g výrobku), použitím väčšieho množstva lieskových orieškov a nulovým obsahom palmového oleja. ChocoNut sa skladá najmä zo zmesi organického panenského kokosového oleja, lieskových orieškov (19 %!), arašidov, bielkovín, čakankovej vlákniny a kakaa.

Czech Virus Choconut - konečne zdravá a chutná náhrada Nutelly (recenzia)

ChocoNut je náš najnovší počin v sortimente orechových krémov. S orechovými krémami máme bohaté skúsenosti a na trh sme uviedli pikantné a originálne výrobky, ktoré si obľúbilo celé Česko (napríklad Proteinela - prvá a jediná originálna Proteinela na trhu, navyše len z kvalitných a poctivých surovín bez palmového oleja a maltiolu). ChocoNut nadväzuje na naše ostatné orechové výrobky tým, že používa vysokokvalitné suroviny, ale pri práci s vlákninou z čakanky sme zohľadnili aj naše novozískané skúsenosti s výrobou. Použili sme ho v našich proteínových tyčinkách (Coconela Protein Bar, Caramela Protein Bar, Coffeenela Protein Bar) a teraz v našom novom kréme ChocoNut. Ide o výrobok, ktorého konzistencia sa viac podobá obľúbenej lieskovoorieškovej nátierke, a preto je veľmi vhodný na použitie na pečivo, na palacinky, do jogurtov alebo tvarohu a iných podobných dobrôt. Ak dávate prednosť výrobku, ktorého základom je len olej a biely cukor, ChocoNut je správna voľba! Konzistencia závisí od teploty okolia, v chladničke bude výrobok pomerne tuhý, v teple bude tekutejší. Je to vďaka použitiu organického panenského kokosového oleja a čakankovej vlákniny.

V bodoch:

  • Vysoký obsah orechov (lieskové orechy, arašidy* - spolu 3 %)
  • Bez pridaného cukru alebo palmového oleja
  • Vynikajúca výživová hodnota, jedinečné zloženie s vlákninou z čakanky
  • Vyrobené v Brne, naša originálna receptúra

Výroba a zložky:

Náš výrobok pochádza z Brna v Českej republike, kde sa vyrába podľa prísnych kritérií kvality. Arašidy a lieskové oriešky sa dodávajú každý týždeň čerstvé, aby sa zaručila ich maximálna čerstvosť a chuť.

Kontrolované látky:

Ekologický panenský kokosový olej (21 % ) sa lisuje za studena z dužiny zrelých kokosových orechov pestovaných v ekologickom poľnohospodárstve. Celý výrobný proces trvá len niekoľko hodín, aby si olej zachoval svoju vynikajúcu kvalitu. Nepridávajú sa do nej žiadne konzervačné látky ani farbivá, je neparfumovaná, nerafinovaná a nedehydratovaná.

Lieskové orechy (19 %) sú dobrým zdrojom tukov, bielkovín, vitamínu B1, B6 a minerálnych látok (najmä vápnika, fosforu, horčíka a mangánu).

Arašidy (19 %) sú prírodným zdrojom bielkovín a nenasýtených mastných kyselín.

Srvátkový koncentrát (15 %) je rýchlo stráviteľný zdroj bielkovín s vysokou biologickou hodnotou. Obsahuje všetky dôležité aminokyseliny a je bohatá na BCAA (aminokyseliny s rozvetveným reťazcom: leucín, izoleucín, valín).

Rastlinná vláknina (čakanka, 15 % ) má vynikajúce vlastnosti a zároveň dobre chutí. Okrem toho poskytuje vynikajúce výživové hodnoty, vysoký obsah vlákniny a minimum sacharidov.

Prírodné kakao so zníženým obsahom tuku (8 % ) sa vyrába výlučne lisovaním kakaových bôbov bez použitia chemikálií. Neobsahuje pridaný cukor a zachováva si všetky vlastnosti prírodného kakaa.

Ďalšie použité zložky

Odporúčané dávkovanie

  • Spotreba krému ChocoNut závisí od vašich potrieb a stravy
  • Neodporúčame konzumovať viac ako 100 gramov denne!

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty