Prom-IN Fitness Protein Bread 100g

Čo je Fitness proteínový chlieb? Fitness Protein Bread je chlieb, ktorý vám dodá správne množstvo bielkovín potrebných na podporu rastu svalov. Kto pozná ryžový chlieb, ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Čo je Fitness proteínový chlieb?

Fitness Protein Bread je chlieb, ktorý vám dodá správne množstvo bielkovín potrebných na podporu rastu svalov. Kto pozná ryžový chlieb, nesmie si nechať ujsť túto novinku od spoločnosti Prom-in, pretože tento chlieb svojou kvalitou prevyšuje ryžový chlieb!

Fitness proteínový chlieb v bodoch:

  • Veľmi rýchla príprava
  • Vysoký obsah bielkovín
  • S vysokým obsahom vlákniny 10 % !!!
  • Vysoký obsah minerálov (amarantová múka)
  • Obsahuje nutrične hodnotné látky
  • Obsahuje komplexné sacharidy
  • Pre zdravý životný štýl
  • Prakticky bez tuku
  • Uspokojuje na dlhú dobu

Je to vďaka použitiu jednej z najprogresívnejších technológií v oblasti spracovania obilnín - extrúzie. Pri použití vysokých tlakov, teplôt a mechanických síl sa z použitých surovín vytvára pórovitá, nadýchaná hmota, pričom výsledný produkt má veľký objem a nízku hmotnosť, ale vyznačuje sa vysokým obsahom bielkovín, cukrov s prevažujúcim podielom škrobov, je prakticky bez tuku, ale - a na to by som si dal veľký pozor - s 10 % podielom vlákniny, čo je v súčasnej priemyselne spracovanej strave veľmi nedostatočné.

Tento extrudovaný plátok vám poskytne nielen cenné živiny v optimálnom pomere, ale od ryžových sendvičov sa líši aj nižším glykemickým indexom, ktorý vás zasýti na dlhší čas. Suroviny používané na jeho výrobu - kukurica, ryža a najmä amarantová múka, ktorá je vysoko cenená pre vysoký obsah minerálov, sú celozrnné, pričom šupka obsahuje najviac cenných živín. Obsah hrachu a hrachových bielkovín poskytuje to najcennejšie pre kulturistov a silových športovcov - a to sú bielkoviny. Vďaka vytláčaným plátkom si ju môžete dopriať kedykoľvek, či už ste doma alebo v práci. Sú vhodné aj pre tých, ktorí musia dodržiavať bezlepkovú diétu, pretože neobsahujú bielkovinu lepok, ktorá je bežnou zložkou obilných výrobkov. Keď spoznáte prirodzenú chuť, ktorú sprevádza príjemná vôňa týchto extrudovaných plátkov, určite sa stanú prirodzenou a každodennou súčasťou vašej racionálnej stravy!

Výživové hodnoty:

100 g
energetická hodnota 1452 kJ/343 kcal
proteín 23,2 g
sacharidy 54,6 g
cukry 2 g
tuky 1,4 g
nasýtené mastné kyseliny 0,2 g
vlákno 9,7 g
sodík 0,3 g

Zloženie:

Kukurica, amarantová múka, ryža, žltý hrášok, hrachová bielkovina, soľ, cukor.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty