Czech Virus Protein Pancakes 500g

Proteínové palacinky sú vynikajúcim zdrojom kvalitných živín, najmä bielkovín a komplexných sacharidov! Je vhodný na každodennú prípravu proteínových palaciniek, ktoré slúžia ako výborný základ pre ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Proteínové palacinky sú vynikajúcim zdrojom kvalitných živín, najmä bielkovín a komplexných sacharidov! Je vhodný na každodennú prípravu proteínových palaciniek, ktoré slúžia ako výborný základ pre vašu kreativitu - môžete ich natrieť domácim džemom, orechovým krémom, ozdobiť ovocím...

Výhody produktu:

  • Len najkvalitnejšie dostupné suroviny (väčšina z nich priamo z Českej republiky)
  • Bez pridaného cukru, bez plnidiel, bez práškov do pečiva (ktoré okrem iného obsahujú difosforečnany)
  • Vynikajúca výživová hodnota, vysoký obsah bielkovín a nízky obsah cukru
  • Vyrobené v Brne

Výroba a zložky:

Náš výrobok pochádza z Brna v Českej republike, kde sa vyrába podľa prísnych kritérií kvality. Celozrnnú ovsenú múku a vaječné bielky (väčšina výrobku) nakupujeme priamo v Českej republike.

  • Instantná celozrnná ovsená múka je bohatým zdrojom vitamínu B, E, fosforu, horčíka, železa, zinku a vlákniny. Obsahuje viac bielkovín a nenasýtených mastných kyselín ako iné bežné múky.
  • Srvátkový koncentrát sa vyrába šetrnou metódou (ultrafiltráciou) a obsahuje vysoké množstvo bielkovín s minimom sacharidov a tukov.
  • Sušený vaječný bielok obsahuje vysokokvalitné bielkoviny, ktoré sú pre ľudský organizmus optimálne využiteľné.
  • Sušené kokosové mlieko je alternatívou konzervovaného kokosového mlieka.Kokosové mlieko sa vyrába z čerstvej dužiny kokosového orecha.

Výživové hodnoty:

Hodnoty na 100 g % RP*
Kalórie 427 21%
kJ 1789 21%
Tuk 12,7 g 18%
- z toho nasýtené 5,6 g 28%
Soľ 0,29 g 5%
Sacharidy 36,7 g 14%
- z toho cukry 1,6 g 2%
Vlákno 3 g 12%
Proteín 40,5 g 81%

Zloženie:

Instantná celozrnná múka, srvátkový proteínový koncentrát, sušený vaječný bielok, sušené kokosové mlieko

Odporúčané použitie:

Použite 50 g instantnej zmesi a rozmiešajte ju v 75 ml mlieka alebo vody (pomer môžete upraviť podľa vlastných preferencií). Cesto nalejte na rozpálenú a vymastenú panvicu a palacinky opečte z oboch strán. Palacinky podávajte teplé.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty