Scitec Nutrition Protein Pancake 1036 Gramů

Je na čase myslieť na palacinky tak, ako na jeden z prvkov fitness stravy! Palacinky neboli v kruhu športovcov doteraz veľmi populárne, pretože boli považované ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Je na čase myslieť na palacinky tak, ako na jeden z prvkov fitness stravy! Palacinky neboli v kruhu športovcov doteraz veľmi populárne, pretože boli považované za sacharidové bomby. Náš chutný PROTEIN Pancake bol vyvinutý tak, aby podporoval potreby vyššieho príjmu bielkovín u športovcov (medzi nimi aj kulturistov), alebo u ľudí žijúcich aktívnym životným štýlom. Tento produkt obsahuje 30% kvalitných bielkovín z viacerých zdrojov.

Zo SCITEC PROTEIN Pancake si pre seba môžeš kedykoľvek veľmi rýchlo zhotoviť palacinky bohaté na živiny. Ak naše fantastické palacinky raz ochutnáš, nikdy sa nebudeš chcieť vrátiť ku klasickým palacinkám s nízkym obsahom bielkovín. Hlavnou výhodou produktu PROTEIN pancake je to, že jeho pomocou môžeš pre svoje svaly ľahko zaistiť dostatočné množstvo rýchlo a pomaly vstrebateľných bielkovín (srvátka, vajcia, kazeín) veľmi príjemným spôsobom. Bielkoviny prispievajú k udržiavaniu svalovej hmoty, k jej rastu a tiež k zachovaniu zdravých kostí. *

* Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

Odporúčané dávkovanie:

  • rozmiešajte 37 g (1 odmerka) Proteín Pancake a cca 1/2 odmerky mlieka
  • pretrepte alebo premiešajte tak dôkladne, kým sa konzistencia nepodobá konvenčnému palačinkovému cestu
  • nalejte do nepriľnavé panvice a smažte na miernom ohni, kým palacinka nezíska zlatohnedú farbu po oboch stranách
  • experimentujte so silou cesta, veľkosťou palacinky, dobou vyprážanie kým nezískate svoju obľúbenú finálnu verziu

Upozornenie: Vhodné pre športovcov, so sladidlami. Doplnok stravy, potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty