Sizeandsymmetry Arašídové Máslo 500 g

Arašidové maslo s kokosom a medom obsahuje len to najkvalitnejšie kakao, ktoré sa dnes považuje za veľmi silný antioxidant, ale aj med bohatý na ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Arašidové maslo s kokosom a medom obsahuje len to najkvalitnejšie kakao, ktoré sa dnes považuje za veľmi silný antioxidant, ale aj med bohatý na vitamíny a kokosový tuk s mastnými kyselinami MCT, ktoré sa nemetabolizujú na telesný tuk. Ak teda chcete ochutnať pravú orechovo-kakaovú pochúťku, toto arašidové maslo je ideálnou voľbou.

Ako vyrobíme maslo?

Naše suché pražené arašidové maslo s čokoládovou príchuťou, obohatené o blahodarné účinky kokosového oleja a prírodného medu, je skutočným potešením pre všetkých milovníkov zdravej alternatívy čokolády. Prírodná kakaová chuť v kombinácii s jemnosťou medu, kokosového oleja a kvalitných arašidov ponúka chuť, akú sme pri arašidových maslách ešte nemali možnosť zažiť.

Arašidové maslo Sizeandsymmetry s príchuťou čokolády obsahuje vysoký podiel kvalitných rastlinných tukov s minimálnym obsahom nasýtených tukov - mastných kyselín. Obsahuje prevažne mononenasýtené a polynenasýtené mastné kyseliny zo skupiny omega 3 a omega 6, ktoré majú významné zdravotné účinky, môžu znižovať celkový a LDL cholesterol, a tým predchádzať vzniku kardiovaskulárnych a zápalových ochorení. Je tiež bohatým zdrojom zdravých tukov, ktoré znižujú celkový objem potravy potrebnej na pokrytie energetických potrieb a môžu v strave veľmi vhodne nahradiť tuky z nevhodných zdrojov.

Varovanie:

Neobsahuje žiadne pridané látky (soli, oleje, konzervačné látky). Skladujte na suchom a tmavom mieste. Olej na povrchu je prirodzený jav.

Výživové hodnoty

na 100 g
Energetická hodnota 2655,7 kJ / 635,8 kcal
Tuky 60,9 g
Z toho nasýti 12,5 g
Sacharidy 18,3 g
Z toho cukry 2,9 g
Proteín 13,4 g
Soľ 0 g
Vlákno 6,2 g

Zloženie:

100% suché pražené arašidy 81%, včelí med, kokosový olej, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku.

Alergény:

Alergény. Môže obsahovať iné orechy.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty